i5 10400F ve RTX 3060 Ti'lı sistem alınır mı?

Ben yapmadım ki babamgil attı evde degilim ben 11. Nesil yapcam onu 16gb ram zaten mönitörü de belki internetren alabilirim

10400F e neden işlemci soğutucu aldınız ki stok yeter.

Ayrıca 8 GB RAM almışsınız onu çift kanal yapın.

Monitörü internetten alma ihtimali var mı?

10400F e neden işlemci soğutucu aldınız ki stok yeter.

Ayrıca 8 GB RAM almışsınız onu çift kanal yapın.

Monitörü internetten alma ihtimali var mı?

Ayrıca o sistem o halde alınmaz illa vatandan alacaksanız sistem parçaları seçerken müdahale edin.

Ne yapayım daha gitmedim de pazatesi gideceğim

Hayır

Sistemi almadınız değil mi?

Ne yapayım daha gitmedim de pazatesi gideceğim.

Pazartesi gittiğinizde babanızla sizle vatana gidin parçaları değiştirin.
Bu halde alınırsa keyif almazsınız internetten almaya ikna edebilirseniz arkadaşlar sistem atmışlar.

Parçaları ne yapayım fiyat farkı çok aşmayacak şekilde.

i5 10400F kalacaksa o soğutucuya gerek yok
Ayrıca 8+8 RAM kiti alın.(AMD işlemcilerde bakın gidince bir de AMD'li ne kadar tutacak)
Monitörü değistirin.(monitörü internetten alacaksanız burada konu açın ya da orada monitörlere bakıp burada gene konu açın. Bir de monitörlere ölü piksel ile ghosting testi yaptırın.)

Ayrıca 8+8 RAM kiti alın.(AMD işlemcilerde bakın gidince bir de AMD'li ne kadar tutacak)
Monitörü değistirin.(monitörü internetten alacaksanız burada konu açın ya da orada monitörlere bakıp burada gene konu açın. Bir de monitörlere ölü piksel ile ghosting testi yaptırın.)

İki tane RAM koymuşlar zaten siz gene de kitlere bakın belki daha uygun fiyatlı bir şey monitörlere kesin bakın bir de AMD işlemcilere bakın.

İki tane RAM koymuşlar zaten siz gene de kitlere bakın belki daha uygun fiyatlı bir şey monitörlere kesin bakın bir de AMD işlemcilere bakın.
Bunları yaptıktan sonra alınır mı

AMD'nin hangi işlemcilerine bakayım ben bu şeyleri çok anlamıyorumda.

5600(alınacaksa soğutmada lazım stok fan çok idare etmez)
5500(stok fan yetiyor)
Bunlara bakılabilir.
Ama fiyat çok önemli babanızla bir konuşun internetten alabilir mi olmadı forumda alanlar olacaktır onları gösterirsiniz ikna etmeye çalışın.

Geri
Yukarı