i5 10600 sistem nasıl?

TSGAMER1467

Decapat
Bu sistem 3D çizim ve render için yeterli mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (220).png
    Ekran Görüntüsü (220).png
    39,4 KB · Görüntüleme: 86
Hocam bu fiyat pahaliya gelmis bunun yerine ayni fiyata ekran akrtina sahip cift kanal RAM bellege sahip hazir sistem almak daha verimli olur.

VOK-SHADOW/INTEL i5 10400F/MSI RX 5600 XT MECH OC 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Bu ikisinden birini almak daha iyi olur.

3D çizim için özel ekran kartları var sizin önerdiğiniz sistemler oyun odaklı.

İtopya yine kazığını çekmiş.

O fiyata 2400MHz RAM, 10600 daha ucuza bulunabilir, o kasa pek harika değil.

VOK-SHADOW/INTEL i5 10400F/MSI RX 5600 XT MECH OC 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Bu ikisinden birini almak daha iyi olur.
İkinci sistem stokta yok, iyi ki yok.
Birinci sistem ise iyi değil. Kronik ısınma sorunlu ekran kartı ve önü kapalı kasa. Ek olarak içinde olan PSU nedir bilmiyorum ancak LitePower ise berbat.
İtopya'da parçalar daha pahalı oluyor, pek tercih etmeyin.

İtopya yine kazığını çekmiş.

O fiyata 2400MHz RAM, 10600 daha ucuza bulunabilir, o kasa pek harika değil.

İkinci sistem stokta yok, iyi ki yok.
Birinci sistem ise iyi değil. Kronik ısınma sorunlu ekran kartı ve önü kapalı kasa. Ek olarak içinde olan PSU nedir bilmiyorum ancak Litepower ise berbat.
İtopya'da parçalar daha pahalı oluyor, pek tercih etmeyin.

Al iste yine basliyoruz elinde bir veri olmadan ezbere cevap yaziyorlar. Ventus serisi isinmiyor. Isinma sorunu olan seriler AMD tarafinda var Mech ve Armor serileri isiniyor. PSU kalitesiz olsa onermem.

Al iste yine basliyoruz elinde bir veri olmadan ezbere cevap yaziyorlar. Ventus serisi isinmiyor. Isinma sorunu olan seriler AMD tarafinda var Mech ve Armor serileri isiniyor. PSU kalitesiz olsa onermem.
Farkındaysanız ''LitePower serisi ise'' dedim, hemen PSU kalitesiz demedim.

Ventus serisine ısınıyor demedim, Mech serisini kast ediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı