İ5 11400 beklenmeli mi?

Elbette biliyorum hocam. B460 anakart ile 16 GB RAM de çekeceğim yanına.

Hocam ben Vatan fiyatını baz almıştım. İtopya'yı görmemiştim kusura bakmayın. Ama aradaki 300TL farka değer mi? Ayrıca onunla uyacak anakartında fiyatı şu an için tuzlu biraz.

Eğer izlediğim video gerçekse 2 FPS için gerek yok. :D

Aralarında %2-3 gibi bir fark var. Zaten ekran kartınız var onboard kullanmayacaksınızdır. 10400F almanız sizin için daha iyi olur.

Eğer izlediğim video gerçekse 2 FPS için gerek yok. :D
Hocam bana onlar fake gibi geldi. Ama aşağı yukarı performansı o şekilde olacaktır. HB deki indirim bitmeden de almak istiyorum.
Aralarında %2-3 gibi bir fark var. Zaten ekran kartınız var onboard kullanmayacaksınızdır. 10400F almanız sizin için daha iyi olur.
Tamamdır hocam o zaman yarın sabah alıyorum işlemciyi. Hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Hocam bana onlar fake gibi geldi. Ama aşağı yukarı performansı o şekilde olacaktır. HB deki indirim bitmeden de almak istiyorum.

Geçenlerde gamin gecesinde 1049 TL'ye gördüğümü hatırlıyorum. Bekleme şansınız varsa gaming gecelerinden yakalayabilirsiniz.

Arkadaşlar son olarak B460 almak yerine H410 mu alsam? Zaten OC ve X.M.P destekleri yok ikisininde. Aralarında 200TL'ye yakın fark var.

Bende ikisi de var. :D :D :D :D

1.png

Haklısın, o kadar farka gerek yok. H410 senin için uygun.

Geri
Yukarı