i5 11400F sistemin oyun performansı düşük

Daha fazla  
Arkadaşlar selam önceki hafta yeni bir PC topladım.

• Intel i5 11400F.
  • NVIDIA RTX 3060.
  • 16 GB RAM.
  • ASUS H510M-E
  • 500GB M.2 SSD.

Herhangi bir overclock vs. yapmadım sadece gereken yazılımları ve sürücüleri kurdum. İnternette de bu sistemle olan oyun testlerini inceledim. O videolardaki oyunlarda alınan FPS değerlerini vs. bu PC de göremiyorum. (örneğin. Call of Duty Warzone) bu konuda neler yapmam konusunda yardımcı olur musunuz? Çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

• Intel i5 11400F.
  • NVIDIA RTX 3060.
  • 16 GB RAM.
  • ASUS H510M-E
  • 500GB M.2 SSD.

Herhangi bir overclock vs. yapmadım sadece gereken yazılımları ve sürücüleri kurdum. İnternette de bu sistemle olan oyun testlerini inceledim. O videolardaki oyunlarda alınan FPS değerlerini vs. bu PC de göremiyorum. (örneğin. Call of Duty Warzone) bu konuda neler yapmam konusunda yardımcı olur musunuz? Çok sevinirim teşekkürler.
Biostan xmp profilini açtın mı ?

Biostan xmp profilini açtın mı ?
aynen açtım

• Intel i5 11400F.
  • NVIDIA RTX 3060.
  • 16 GB RAM.
  • ASUS H510M-E
  • 500GB M.2 SSD.

Örnek vermek gerekirse bu videodaki fpsleri vs. göremiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı