i5 11400F Snowman X6 ile Cyberpunk'ta 90 derece

Durum hiç normal değil, bahsettiğim etiketi çıkardığınızdan emin misiniz?

Video izleyerek yapmıştım etiketi çıkardığımdan emin gibiyim ama yine de kontrol edeceğim. Etiket dışında başka neden kaynaklı olabilir? X şeklinde sürüp mü denemem gerekiyor termal macunu?

Video izleyerek yapmıştım etiketi çıkardığımdan emin gibiyim ama yine de kontrol edeceğim. Etiket dışında başka neden kaynaklı olabilir? X şeklinde sürüp mü denemem gerekiyor termal macunu?
Sürme şekliniz iyi, kare şeklinde sürerseniz ortaya işleyişi az olabiliyor ve ısının geldiği yer orta taraf olduğundan soğutması kötü oluyor. Oyun grafik ayarları ne durumda?

Sürme şekliniz iyi, kare şeklinde sürerseniz ortaya işleyişi az olabiliyor ve ısının geldiği yer orta taraf olduğundan soğutması kötü oluyor. Oyun grafik ayarları ne durumda?

Yüksek FSR Kalite olması lazım. İnternetten baktığımda bir kişi 90 derece ile diğer kişi ise 70 derecede oynuyor. Durum bana da hiç normal gelmedi.

Fakat ben ortaya sıkıp kenarlara dağıttım kart ile yani soğutucuyu takıp etrafa yayılmasıyla değil.

Macun zaten devasa bir fark yaratmaz. Sorun başka yerde gibi görünüyor fanın yönü doğru mu takılı?

Snowman T6 Ultra çift taraflı bir fan ve ben takarken kolaylık olması açısından fanları çıkarmıştım fanları yanlış takmış olma ihtimalim var. Doğrusunu nasıl anlayabilirim?

Yüksek FSR Kalite olması lazım. İnternetten baktığımda bir kişi 90 derece ile diğer kişi ise 70 derecede oynuyor. Durum bana da hiç normal gelmedi.

Fakat ben ortaya sıkıp kenarlara dağıttım kart ile yani soğutucuyu takıp etrafa yayılmasıyla değil.
Fan yönleri doğru mu?

Snowman T6 Ultra çift taraflı bir fan ve ben takarken kolaylık olması açısından fanları çıkarmıştım fanları yanlış takmış olma ihtimalim var. Doğrusunu nasıl anlayabilirim?
Pervanelerin yönü ile, kasanızın ön tarafındaki havayı alan fanlar ile ayı olması lazım pervanelerin.

Yüksek ihtimal fanları ters yöne taktınız. Düzelttiğiniz de ısı düzelecektir.

Tekrar yanlış yapmayın hocam, havayı ön taraftan alıp arka tarafa vermesi gerek fanların.

Dosya Ekleri

• 8776321E-F9AF-4A5D-8061-82D0FB2C0871.jpeg
    8776321E-F9AF-4A5D-8061-82D0FB2C0871.jpeg
    211,6 KB · Görüntüleme: 19
  • 5640A604-9C5F-4F00-9E3A-0A4AC29B5DCB.jpeg
    5640A604-9C5F-4F00-9E3A-0A4AC29B5DCB.jpeg
    249,6 KB · Görüntüleme: 21
  • 09DD695A-4E06-4439-9503-F339627CFB14.jpeg
    09DD695A-4E06-4439-9503-F339627CFB14.jpeg
    198,8 KB · Görüntüleme: 19
Pardon yanlış görmüş olabilirim bakıyorum.

Egzoz fanın hangisi olduğunu bilmiyorum. Hangilerini değiştirmem gerektiğini belirtebilir misiniz?

Kırmızı olanın karşısındaki mi?

Geri
Yukarı