Elektronik i5-12400F + ARC A770 12.999TL!

Sistemin bileşenleri fiyatına göre güzel Arc 770 hariç :D 3060 olsaydı pny vs şu fiyata muazzam olurmuş
Son güncellemelerle RTX 3060'ı geçiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun üzerine 2 güncelleme aldı ve şu an A750 RXT3060 seviyesine geldi. A770 daha üst seviye.

Güncellemeler sonrası 3070le kıyas yapanları dahi gördüm fakat güncellemelerin belirsizliği verdiği hatalar ve yeni olması korkutuyor en azından nvidia da garantin var

Güncellemeler sonrası 3070le kıyas yapanları dahi gördüm fakat güncellemelerin belirsizliği verdiği hatalar ve yeni olması korkutuyor en azından NVIDIA da garantin var
Bu şekilde bakıldığında ben tartışmak istemiyorum. A770 için kötü diyorsunuz. Karşılaştırdığınız karta göre performansından bahsediyorum. İşte sorunlar var, Nvidia güven veriyor diyorsunuz. Yahu fiyatına göre sunduğu performans ortada. Sırf Nvidia diye bir şeyler daha iyi olmuyor.

Yalnız kart baya yakışıklı duruyor ya, (Pci-E kablosunu saymazsak :D) tasarımını beğenen sayılı insanlardanımdır belki de.
1681496218359.png

Yeni konular

Geri
Yukarı