Elektronik i5-12400F + ARC A770 12.999TL!

Dostum kart kötü demiyorum bazı şeylerin biraz daha oturması lazım nvidia kanadında yazılım sorunu yaşama durumun olmayacağı için garanti diyorum. Fiyatına göre iyi dediğin kart 5k falan değil solo halde 8k bandında intel aşkınıda içinde yaşa :)
O sırada yazılım sebebiyle NVIDIA kartlar ile Forza Horizon oynayamayanlar: Am I joke to you?
Bırakın şu yazılımda problem olmaz garanti veriyorum laflarını. Teknoloji bu. Sorunun en kralını da yaşarsın rahatlığın en kralını da yaşarsın. Tamamen şans işi.

Intel ekran kartı hakkında çekincileri olan bana soru sorabilir. Arc 770'in 16 GB VRAM olması çok iyi.

Dostum ben aldım bu sistemi. Sürücü problemi var mı AMD gibi? Stabil mi sorum çıkartıyor mu? Sıcaklık performansı nasıl?

Dostum ben aldım bu sistemi. Sürücü problemi var mı AMD gibi? Stabil mi sorum çıkartıyor mu? Sıcaklık performansı nasıl?
Ayrıca amd den korkuyordum çünkü daha yeni wattmandan sistem iade ettim. Nvidia tarafıda aşırı pahalıydı. A770 3060ti performansında ise onuda geçtim bu fiyat bandında hiç bir sistemde 12400f göremezsiniz. Bayağı iyi sistem olmuş. Gözüm kapalı aldım.

İntel yazılım konusunda her zaman AMD'den önde olmuştur. Yazılım konusunda sıkıntı çıkacağını her ne kadar düşünmesem de bu konuda tecrübe sahibi olanları dinlemek daha faydalı olacaktır kesinlikle.

İntel yazılım konusunda her zaman AMD'den önde olmuştur. Yazılım konusunda sıkıntı çıkacağını her ne kadar düşünmesem de bu konuda tecrübe sahibi olanları dinlemek daha faydalı olacaktır kesinlikle.
R5 5500 + 3060lı sistemler 14-15 bandında giderken bu sistem veli nimet. İntelin sürücülerle bu ekran kartını daha iyi yapacağını düşünüyorum. 2k için değilse bile 1080p için biçilmiş kaftan.

Ayrıca amd den korkuyordum çünkü daha yeni wattmandan sistem iade ettim. Nvidia tarafıda aşırı pahalıydı. A770 3060ti performansında ise onuda geçtim bu fiyat bandında hiç bir sistemde 12400f göremezsiniz. Bayağı iyi sistem olmuş. Gözüm kapalı aldım.
Ben sürücü problemi yaşamadım. Boştayken 48 oyunlarda ise 72 derece gördüm şimdiye kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı