i5 12400F RTX 3060 sisteme GTA 5 için en uygun ayar önerisi

İşletim sistemi
Windows 11

yiitolamadik

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
XPG TUF GAMING 16 GB (8x2) DDR4
Ekran kartı
ASUS GEFORCE RTX 3060 OC 12 GB
Anakart
ASUS PRIME H610M-K D4
İşlemci
Intel İ5 12400F
İyi sosyaller herkese. GTA 5 de GeForce Experience'in önerdiği ayarlarda kullandığım zaman çimlerin çok yoğun olduğu bölgelerde 48 FPS değerlerine kadar düşüyor Online modda. Herhangi bir ayarı değiştirdiğim anda da oyun kararsızlaşıyor Online modda ara sıra rahatsız edici FPS düşüşleri yaşıyorum. Bu şekilde sorun yaşayanlar var mı? Benim sistemime benzer özellikte sistemi olanlar hangi ayarları kullanıyor paylaşırsa sevinirim.

İyi sosyaller herkese. GTA 5 de GeForce Experience'in önerdiği ayarlarda kullandığım zaman çimlerin çok yoğun olduğu bölgelerde 48 FPS değerlerine kadar düşüyor Online modda. Herhangi bir ayarı değiştirdiğim anda da oyun kararsızlaşıyor Online modda ara sıra rahatsız edici FPS düşüşleri yaşıyorum. Bu şekilde sorun yaşayanlar var mı? Benim sistemime benzer özellikte sistemi olanlar hangi ayarları kullanıyor paylaşırsa sevinirim.
Yüksek, Anisotropic filtering 2x.

Ben yüksek ayarlarda GTX 1650 Ti ile 60 FPS altını görmedim kolay kolay. MSAA'yı yükseltmiş olabilir misiniz? O bayağı yük bindiriyor çünkü.
Ultra ayarlar 4X MSAA Reflection MSAA 8X

Çimlerde FPS zaten düşer hocam. Ayrıca GTA Online da, Story moda kıyasla daha az FPS alırsınız.
Önemli olan o değil hocam önemli olan yaşadığım FPS droplar.

Buyrun önceden yanıt bulamadığım konum: RTX 3060 sistem GTA Online ani FPS düşüşleri

Yeni konular

Geri
Yukarı