Elektronik i5 12400F RTX 3060 Ti MSI sistem 18000 TL!

Hocam parçaları gayet kaliteliydi bu sistemin.
Oyun dışında render da alacağım için NVIDIA seçtim ve AMD ekran kartlarına hala driver sorunları gibi konulardan dolayı önyargılıyım.

Bu sistemin stokunun geleceğini düşünmüyorum çünkü başka fiyatla başka sistem yayınlanmış. Ayrıca benim aldığım sistem ben aldıktan 1 gün sonra 1700₺ arttı.

Ekran kartı Palit gibi markalardan olsun istemedim ve pahalı olmasının nedeni kasanın fiyatından sanırım.
Bunu alın demiyorum zaten. Piyasaya göre pahalı olduğunu düşünüyorum sadece.

Bende ekran kartının 3 fanlısı var 65 70 dereceyi geçtigini görmedim. Fan devri Auto olarak 30-45 kullanım seviyelerinde. Sıcaklıklar agır oyunlarda bu seviyelerde.

Hazır sistemler iyi hoş az biraz ucuzda kullanılan malzemeler giriş seviyesi. Bi ekran kartı takıp(ucuz olan model) gerisini girişin girişi kullanıyorlar. Ha iş görmezmi görür tabi

Klasik Msi den başka marka bilmeyen insanların alacağı kazık sistem. Bu ventusu bir arkadaşımda aldı, dökmediğim dil kalmadı onlarca farklı model attım, msi varken hiç birine bakmam dedi, en son kendin bilirsin dedim, 2 ay sonra ekran kartını satacam diye kırk takla attı.

Geri
Yukarı