Çözüldü i5-12400F RTX 3070 Ti sistemde ekrana görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

osomanTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL CORE I5 12400F & ASUS TUF GAMING B660M-E D4 & ASUS TUF GAMING 3070 TI V2 OC EDITION & KINGSTON FURY BEAST 16GB 3200 MHZ CL 16 DUAL KIT & CORSAIR MP600 4700 MB / 1950 MB 1 TB PCIE 4.0 M.2 SSD & COOLER MASTER MASTERBOX TD500 MESH ARGB 650W 80+ BRONZE
RAM
Kingston FURY 2x8 16 GB 3200 Mhz CL16
SSD veya HDD modeli
Corsair MP600 CORE
Ekran kartı
TUF 3070 TI OC V2
Anakart
TUF B660M-E D4
İşlemci
12400F
Dostlarım okuduğunuz doğru. Yeni aldığım bilgisayarda görüntü alamıyorum (no Signal).

Anakartın VGA LED'i sabit, beyaz ışıklı yanıyor. Ekran kartının LED'i yanıyor fakat fanları dönmüyor.

Yardımcı olursanız sevinirim. İlk adamakıllı bilgisayarım, böyle olması beni üzmekle birlikte oldukça tedirgin ediyor. En basiti dahil aklınıza gelen her şeyi söyleyebilirsiniz.

Ekran kartı: ASUS TUF 3070 Ti OC V2

Çözüm
Görüntü kablosunu anakarta takmış olabilirsiniz. Bir de ekran kartının güç kablosunu taktınız mı? Ben unutuyorum bazen temizlemek için çıkarınca.
Görüntü kablosunu anakarta takmış olabilirsiniz. Bir de ekran kartının güç kablosunu taktınız mı? Ben unutuyorum bazen temizlemek için çıkarınca.
Hocam resmen aklımı okudunuz.

Tam konuyu açtım, bilgisayara önden bir daha bakayım dedim; ekran kartı kabloyu taktığım yerin baya aşağısında. Fark ettiğim gibi de siz yazmışsınız.

Şöyle bir hata yaptığım için resmen utandım ama hızınız ve ilginiz için sağ olun.

Hocam resmen aklımı okudunuz.

Tam konuyu açtım, bilgisayara önden bir daha bakayım dedim; ekran kartı kabloyu taktığım yerin bayağı aşağısında. Fark ettiğim gibi de siz yazmışsınız.

Şöyle bir hata yaptığım için resmen utandım ama hızınız ve ilginiz için sağ olun.

Estağfurullah hocam zamanında ben de yapmasam aynı hatayı muhtemelen düşünmezdim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı