i5 12400F RTX 4060 sistem vs PS5

3 senedir PS5 kullanıyorum çıktığı günden beri oyun olarak bir derdim yok. O konuda haklısınız ama ben artık CS Valorant gibi rekabetci oyunlar oynamak istiyorum. Hikayeli oyun oynayan birisi değilim. Oynayacağım Max oyun Warzone olur onda da elimdeki montiörde sizce kaç FPS alırım? Monitörüm de ASUS SG27AQ1A 27" 1440p 180 Hz. Bu durumda ne yapmalıyım?
PC geçiş sebebim hikayeli oyunlarda da ekstra olarak Türkçe dil desteği ekleyebilmemiz.

Sizin PC'ye geçmeniz daha doğru o zaman. Konsol daha ziyade hikayeli oyunlar için avantajlı. Hikayeli oyunları da yine 1080P'de DLSS3 ile sağlam bir şekilde oynarsınız eğer oynamak istediğiniz olursa.

Sizin PC'ye geçmeniz daha doğru o zaman. Konsol daha ziyade hikayeli oyunlar için avantajlı. Hikayeli oyunları da yine 1080P'de DLSS3 ile sağlam bir şekilde oynarsınız eğer oynamak istediğiniz olursa.

Teşekkür ederim değerli cevaplarınız için.

Elimde ki
ASUS VG27AQ1A 2K 180 Hz bir monitör 4060 kart 1080 destekliyor sanırım problem yaşarım bu kart ile monitörü kullanırsam bir de 4060 yerine INNO3D ichill 3080 X4 kart da seçebilirim bu sistemin içine 3080 ile herhangi bir problem yaşar mıyım 4060 yerine 3080 tercih edilebilir mi ne diyorsunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı