i5 12400F sistem vs R5 5600 sistem

Bütçe
23000
Sence o.c. İle 5600 işlemci kaç GHz yükseltilmeli?

Sevmeme sebebinizi biraz açıklama şansınız var mı? Ve sizce son sistem nasıl? Farklı görüşlere her zaman açığım. 23.000 TL bütçe ile toplanabilecek en iyi F/P sistemi topladığımızı düşünüyorum.

23bin TL'ye çok iyi sistem geçmişte veyahut bazı AMD driverları kötü fakat merak etmeyin RX 6000 serisi ile düzeltti tamamını olmasa bile %70 düzeltti.

Bu sistem geleceğe açık bir sistem olacak. 1-2 yıl sonra tekrar ekran kartı değiştirme şansımız olacak. Bu yüzden zaten anakartı b550-a pro seçtim. Sağlam bir anakart. Fakat hazır sistemdeki 3060 ti'lı sistemdeki anakart çok kötü. M.2 soğutma yok asusun en kötü modeli prime diyebiliyorum bu yüzden tercih etmek istemiyorum.

Bu sistem geleceğe açık bir sistem olacak. 1-2 yıl sonra tekrar ekran kartı değiştirme şansımız olacak. Bu yüzden zaten anakartı B550-A Pro seçtim. Sağlam bir anakart. Fakat hazır sistemdeki 3060 Ti'lı sistemdeki anakart çok kötü. M.2 soğutma yok ASUS'un en kötü modeli Prime diyebiliyorum bu yüzden tercih etmek istemiyorum.

6700XT'yi değiştirir misiniz bilmem 12 GB VRAM ile sizin uzun yıllar götürür.

Bu sistem geleceğe açık bir sistem olacak. 1-2 yıl sonra tekrar ekran kartı değiştirme şansımız olacak. Bu yüzden zaten anakartı b550-a pro seçtim. Sağlam bir anakart. Fakat hazır sistemdeki 3060 ti'lı sistemdeki anakart çok kötü. M.2 soğutma yok asusun en kötü modeli prime diyebiliyorum bu yüzden tercih etmek istemiyorum.
O.C.'de yapılmıyor anakartta.

Atar mısın incelemek istiyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı