i5 12400F sistemde ekran gelmiyor

Xetes

Hectopat
Daha fazla  
Bugün anakart işlemci ve RAM aldım bilgisayar taktım çalıştı fakat sürücüleri sildim, geri yükleyecektim. Sildikten sonra yeniden başlattım sonra ekran gelmiyor.
İşlemci: i5 12400F.
Anakart: MSI Pro H610M e DDR5.
RAM: Crucial 5600MHz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasaya klavye ve mouse haricinde başka bir USB takılı olmadan dener misin? Flash bellek falan takmadan yani en azından BIOS'un açılması lazımdı.

Rami farklı slota taktım olmadı
Dostum attığın videoyu birkaç defa izledim herşey yerli yerinde görünüyor zaten sistem açılmış sürücü vs silmişsin anakartta sabit yanan arıza led ışığıda yok anlayamadım. 12400F dahili grafik bileşeni olsa anakarttan görüntü almayı dene diyecektim oda yok.

Sistemi kapatıp fişini çek 5-10 saniye bekle dediğim gibi Displayport kablosunu ekran kartının farklı girişine takarak dene umarım çözersin.

Dostum attığın videoyu birkaç defa izledim her şey yerli yerinde görünüyor zaten sistem açılmış sürücü vs silmişsin anakartta sabit yanan arıza LED ışığıda yok anlayamadım. 12400F dahili grafik bileşeni olsa anakarttan görüntü almayı dene diyecektim oda yok.

Sistemi kapatıp fişini çek 5-10 saniye bekle dediğim gibi DisplayPort kablosunu ekran kartının farklı girişine takarak dene umarım çözersin.

Ben HDMI kullanıyorum ve bir tane port var elimde de DisplayPort kablosu yok.

Dostum attığın videoyu birkaç defa izledim her şey yerli yerinde görünüyor zaten sistem açılmış sürücü vs silmişsin anakartta sabit yanan arıza LED ışığıda yok anlayamadım. 12400F dahili grafik bileşeni olsa anakarttan görüntü almayı dene diyecektim oda yok.

Sistemi kapatıp fişini çek 5-10 saniye bekle dediğim gibi DisplayPort kablosunu ekran kartının farklı girişine takarak dene umarım çözersin.

Ekran kartının yanma olasılığından korkuyorum fakat yakacak hiçbir şey yapmadım.

Geri
Yukarı