i5 12400F sistemde sıcaklıklar normal mi?

Daha fazla  
RAM
16 GB
Anakart
HDM610-K D4
Fotoğraf muck adlı oyundan ben normal olmadığını düşünüyorum, çünkü Technopat YouTube kanalında yayınlanmış bir videoda benim sistemimin aynısı ile 20 adet daha kaliteli grafiklere sahip oyun en yüksek ayarlarda oynanıyor fakat hiçbirinde sıcaklık 70'in üzerine çıkmıyor. Fakat başka bir benchmark testinde LoL de sıcaklık 48-60 görünüyor ve bende oyunda bu sıcaklığa yakın değerler alıyorum.
*İki oyunda da grafik ayarlarım en yüksekte.
Anakart: HDM610-K D4.
İşlemci: i5 12400F.
Ekran kartı: RTX 3060.
RAM: 16, 0 GB.

Dosya Ekleri

• 4C0BFA12-DFA3-4D05-B72A-0B8B269469AA.jpeg
    4C0BFA12-DFA3-4D05-B72A-0B8B269469AA.jpeg
    319,9 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf muck adlı oyundan ben normal olmadığını düşünüyorum, çünkü Technopat YouTube kanalında yayınlanmış bir videoda benim sistemimin aynısı ile 20 adet daha kaliteli grafiklere sahip oyun en yüksek ayarlarda oynanıyor fakat hiçbirinde sıcaklık 70'in üzerine çıkmıyor. Fakat başka bir benchmark testinde LoL de sıcaklık 48-60 görünüyor ve bende oyunda bu sıcaklığa yakın değerler alıyorum.
*İki oyunda da grafik ayarlarım en yüksekte.
Anakart: HDM610-K D4.
İşlemci: i5 12400F.
Ekran kartı: RTX 3060.
RAM: 16, 0 GB.

Normal değerler.

Bilgisayardan çok az da olsa yanık kokusu geliyor bu sıcaklıktan dolayı değil mi?
Yanık değil kuru sıcağın kokusu ile karıştırıyor olabilirsiniz. Parçaların sıcaklığı arttıkça o kokular da yoğunlaşır. Bundan dolayı yanık kokusu almış olabilirsiniz. Fakat garanti olması açısından aldığınız yere kontrol edilmesini rica edebilirsiniz.

Yanık değil kuru sıcağın kokusu ile karıştırıyor olabilirsiniz. Parçaların sıcaklığı arttıkça o kokular da yoğunlaşır. Bundan dolayı yanık kokusu almış olabilirsiniz. Fakat garanti olması açısından aldığınız yere kontrol edilmesini rica edebilirsiniz.
He bu arada fotoğrafı eklemeyi unutmuşum bir daha bakarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı