i5-12400F sisteme işletim sistemi önerisi

Parcalari bunlarla degistir.

11 yerine 10 tercih etsem arasında bir fark olur mu?

P ve E cekirdek iceren 12. nesil islemciler icin Windows 11 daha iyi ama sizin alacaginiz islemci de sadece P cekirdek var o yuzden Windows 10 kullanabilirsiniz.
Bu arada kablo duzeni istiyorsan moduler PSU da alabilirsin; Sharkoon SS-COOLZERO-750 750 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Parcalari bunlarla degistir.

P ve E cekirdek iceren 12. nesil islemciler icin Windows 11 daha iyi ama sizin alacaginiz islemci de sadece P cekirdek var o yuzden Windows 10 kullanabilirsiniz.
Bu arada kablo duzeni istiyorsan moduler PSU da alabilirsin; Sharkoon SS-COOLZERO-750 750 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Parçaları değiştirmek gibi bir durumum pek yok çünkü hepsini sipariş verdim yarın veya diğer gün hepsi gelmiş olur.
Peki Windows 10 home, Pro hangisini tercih etmeliyim arasında ne gibi farklar var

Parçaları değiştirmek gibi bir durumum pek yok çünkü hepsini sipariş verdim yarın veya diğer gün hepsi gelmiş olur.
Peki Windows 10 Home, Pro hangisini tercih etmeliyim arasında ne gibi farklar var

2000TL falan daha ucuza geliyor ve biraz daha iyi bence iade edip attiklarimi alin. Home ve Pro arasinda bir fark yok normal kullanici icin.

Geri
Yukarı