i5 12400F ve 3060 sistemde takılmalar oluyor

The.Kıvırcık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ck Enerji / Kesinti ve İş Gücü Operatörü
RAM
Balistix 1x16 DDR4 Ram
SSD veya HDD modeli
Adata 500 GB
Ekran kartı
RTX 3060 Palit 12 GB
Anakart
h610mh
İşlemci
12400F
Bilgisayarı yeni aldım GameGaraj'dan GTX 3060 12 GB Palit 16 GB RAM i5 12400F var. Ben PUBG oynarken aşağıda Minecraft'ı açık bırakıyorum ve PUBG oyun bulurken Google'a girdimde hem Google'da hem PUBG'de drop yemeye başlıyorum. Sebebi nedir? Bilgisi olan varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yeni aldım GameGaraj'dan GTX 3060 12 GB Palit 16 GB RAM i5 12400F var. Ben PUBG oynarken aşağıda Minecraft'ı açık bırakıyorum ve PUBG oyun bulurken Google'a girdimde hem Google'da hem PUBG'de drop yemeye başlıyorum. Sebebi nedir? Bilgisi olan varsa sevinirim.
SSD'nin modelini tam olarak yazar mısınız? :)

Kullanım değerlerini paylaşır mısın. Oyun esnasında, drop yaşarken sistemde ne oluyor anlamak için görmemiz lazım. Küçük bir ihtimal de olsa Single Channel RAM kullanıyorsun onun da etkisi olabilir.

Aşağıya bıraktığım konuya bakabilir misiniz? Aynı problemi ben de yaşamıştım belki yardımcı olur.

Bakıyorum usta.

Kullanım değerlerini paylaşır mısın? Oyun esnasında, drop yaşarken sistemde ne oluyor anlamak için görmemiz lazım. Küçük bir ihtimal de olsa Single channel RAM kullanıyorsun onun da etkisi olabilir.

Söyle söyleyeyim dün boşta iken işlemici 34 - 38 arası değiyor pf 240 sıvı sgoutucum var oyun içerisindeyken 50 civarında oluyor ekran kartıda 60 70.

Yeni konular

Geri
Yukarı