i5-12500H - RTX 3050 laptop alınır mı?

Arkadaşlar konuya ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Genel cevap vermek daha kolay ve anlaşılır olacak düşünceme göre o yüzden böyle yapıyorum. Monster'ı tercih etmememi söyleyen arkadaşlara şöyle bir örnek vereyim 3 yıldır kullanan arkadaşım servisinden mükemmel ve verimli dönüşler aldı her seferinde asla da çok büyük ısınma sorunları yaşamadı. Laptopta oyun oynayan herkes zaten bu klavye altındaki ısınma problemini yaşar diye düşünüyorum ekstrem bir laptop almadığı sürece. Ayrıca bu paraya ya da daha ucuza aynı özelliklerde başka laptop varsa tavsiyelere de açığım. Tekrar teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışan her arkadaşa. Ayrıca gerçekten de Hepsiburada'da daha ucuzmuş o laptoptan iyisini bulamazsam oradan alacağım. Çok teşekkürler onu bulup attığınız için

Herkese iyi sosyaller ve iyi akşamlar. Ben grafik tasarım stajım ve bireysel kullanımım için de bir laptop alacağım bütçemin sınırı kart limitim olan 21.500 TL. Görseldeki özelliklere sahip de bir Monster buldum RAM'i 2x8 şeklinde 16'ya çıkartınca gayet iyi gözüktü gözüme. Ancak ben hep masaüstüyle ilgilendim laptoplar hakkında bilgim kısıtlı. Hatta bu yüzden benden yardım isteyen bir arkadaşıma da burada konu açtıktan sonra tavsiye vermiştim. Yine öyle yardımcı olabilen arkadaşlar olursa çok sevinirim. Bu laptop bu paraya alınır mı? Yoksa aynı paraya daha iyi seçenekler var mı bunu öğrenmek istiyorum. Ayrıca kart indirimiyle 20.500 TL'ye gelecek laptop. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler, tekrar iyi sosyaller.

Eki Görüntüle 1561510

Son dönemde 12.nesil Intel işlemcili cihazlar daha serin ve performanslı çalışıyor eski problemlerin çoğu yok artık Intel Core i5-12500H mükemmel F/P mobil segment işlemcisi ayrıca.

Son dönemde 12.nesil Intel işlemcili cihazlar daha serin ve performanslı çalışıyor eski problemlerin çoğu yok artık Intel Core i5-12500H mükemmel F/P mobil segment işlemcisi ayrıca.
Onu alacağım hocam pazartesi ya. Çünkü o fiyatlara o seviyede özellikli başka laptop yok bir de HB'den alacaktım arkadaşın attığı link üzerinden ama Monster'ın kendi sitesindeki indirim ve taksit avantajlarıyla laptobu 21bine faizsiz 10 taksitle 1 TB SSD'li ve 2x8 16 GB RAM olan şeklinde alabiliyorum. Bana inanılmaz iyi geldi bu ekonomide.

Geri
Yukarı