Acer Nitro 5 AN515 i5 12500H RTX 3050 Ti laptop alınır mı?

Bütçe
20 k civarı

TunusR

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar bu, alınır mı? Fiyatı iyi mi? Bu fiyata daha iyisi varsa önerir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1691312008983.png
    1691312008983.png
    142 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:

Hocam oyun için laptop almayin Kasa daha işlevli olur laptoptaki ekran kartlari Mobile tarzı olduğu için istediğiniz verimi alamayabilirsiniz

Hocam oyun için laptop almayin Kasa daha işlevli olur laptoptaki ekran kartlari Mobile tarzı olduğu için istediğiniz verimi alamayabilirsiniz
Ha alacaksaniz Asusun Tuf serisi veya imkaniniz biraz daha varsa MSİ olabilir

Hocam oyun için laptop almayin kasa daha işlevli olur laptoptaki ekran kartlari Mobile tarzı olduğu için istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

Ha alacaksaniz ASUS'un TUF serisi veya imkaniniz biraz daha varsa MSI olabilir.

Bence ASUS alacagina bunu alsın daha iyi ASUS TUF'lar daha fazla ısıniyor.

Hocam oyun için laptop almayin kasa daha işlevli olur laptoptaki ekran kartlari Mobile tarzı olduğu için istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

Kasayı koyacak yerim yok ev gg laptopla daha rahat edeceğim ileriye dönük alıyorum ileride ünitede götüreceğim sence fiyat sisteme iyi mi ve daha iyisi varsa önerir misin?

Kasayı koyacak yerim yok ev gg laptopla daha rahat edeceğim ileriye dönük alıyorum ileride ünitede götüreceğim sence fiyat sisteme iyi mi ve daha iyisi varsa önerir misin?

Vallahi laptop dilinden çok anlamadığım için bir şey diyemeyecegim. Kasa olsa yardimci olurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Iyi en F/P PC bu bu fiyata ben R5 6600H'lı modelini aldım varsa merak ettigin benzer özellik zaten cevaplarim.

Ben masaüstünden gectim cidden oyun oynamaya hiç uygun degil ona bende katılıyorum bir kere ekranin boyutu 15.6 aşırı ufak geliyor monıtörden sonra.

Bu modelin 3060 ekran kartlı versiyonunu kullanıyorım. Gayet güzel bilgisayar. Soğutması güzel. F/P açısından alınabilir duruyor.

Bilgisayar bu, alınır mı? Fiyatı iyi mi? Bu fiyata daha iyisi varsa önerir misiniz?

Ekranı 25ms olmasa alınır.

Geri
Yukarı