Acer Nitro 5 AN515 i5 12500H RTX 3050 Ti laptop alınır mı?

Bütçe
20 k civarı
Iyi en F/P PC bu bu fiyata ben R5 6600H'lı modelini aldım varsa merak ettigin benzer özellik zaten cevaplarim.

Ben masaüstünden gectim cidden oyun oynamaya hiç uygun degil ona bende katılıyorum bir kere ekranin boyutu 15.6 aşırı ufak geliyor monıtörden sonra.

Erkan'ın küçüklüğü dışında oyun oynarken sıkıntı yaratıyor mu şarjı kaç saat dayanıyor ısınma sorunu yok diye biliyorum doğru mu ve fanı seslimi günlük hayat okul-iş için kullanılır mı bu soruları cevaplarsan sevirim aklıma soru gerilerse daha yazarım yarın bunu alacağım bunları bilmem daha iyi olur.

25ms tercih etmemlisiniz daha iyi panele sahip cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Müşteri hizmetlerini ara ve linkteki ürünün panel bilgisini sor.

Erkan'ın küçüklüğü dışında oyun oynarken sıkıntı yaratıyor mu şarjı kaç saat dayanıyor ısınma sorunu yok diye biliyorum doğru mu ve fanı seslimi günlük hayat okul-iş için kullanılır mı bu soruları cevaplarsan sevirim aklıma soru gerilerse daha yazarım yarın bunu alacağım bunları bilmem daha iyi olur.

Ekran küçüklüğü dışında sıkıntı yaratan bir durum yok ama ben PC'den geçince biraz garipsedim ben yazılımla ilgileniyorum genelde o amaçla kullanıyorum oyunda Valorant PES 21 oynadim genel olarak ısınma sorunum şu anlık yok pile gelince sarja takmayi unutup oynadım birkaç kez 1 2 saat arası dayandı ama işte Opera Visual Studio vs kullanirken tam ölçmedim yalan söylemeyeyim ama 2 saatten fazla(ölçer bilgilendiririm unutmazsam). Fanı atlamışım ben hep sessiz modda kullanıyorum uzun süreli kullanimlarda fan 4000 RPM civarina çıkınca laptopa göre normal masaüstünden geçen biri olarak bence çok geliyor kulaklık takmaz oyun veya videonun da sesi açik olmazsa rahatsiz edebiliyor ama laptoplarda normal bir durum ASUS TUF'la arasinda çok bir fan sesi farkı yok genel olarak F/P olarak alinabilir bir seri olduğunu düşünüyorum.

Bence oyun oynanacaksa yoğun bir sekilde atiyorum Valorant'ta ben kardeşim immo olacagim yücelikte kasacağim vs onu diyen adam ekstra monitör net almalı ama benim gibi ayda yılda bir Gold plat düz oyuncuysan oynanabilir.

Ekranın kac ms olduguna dair net bir bilgi bende bulamamiştim ama aldım benim için çok önemli değildi.

Son düzenleme:
Arkadaş cevaplamamış ama ben cevaplayayım. Eğer performans moduna alırsanız fanlar gürültülü çalışıyor. Batarya performansı ise vasat sayılır bence. Normal ya da sessiz kullanımda fan sesi normal. Okul-iş için kullanımda ise cihazın boyutu biraz fazla büyük. Tabi yukarıda söylediğim eksilerin geneli bilgisayarın özelinde değil, oyun bilgisayarlarının genel eksi özellikleri.

Bilgisayar bu, alınır mı? Fiyatı iyi mi? Bu fiyata daha iyisi varsa önerir misiniz?

Eki Görüntüle 1891818
Alınır.
25ms tercih etmemlisiniz daha iyi panele sahip cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Müşteri hizmetlerini ara ve linkteki ürünün panel bilgisini sor.

Segmentindeki cihazlar da 25 ms.

Arkadaş cevaplamamış ama ben cevaplayayım. Eğer performans moduna alırsanız fanlar gürültülü çalışıyor. Batarya performansı ise vasat sayılır bence. Normal ya da sessiz kullanımda fan sesi normal. Okul-iş için kullanımda ise cihazın boyutu biraz fazla büyük. Tabii yukarıda söylediğim eksilerin geneli bilgisayarın özelinde değil, oyun bilgisayarlarının genel eksi özellikleri.

Eyvallah laptopu aldım kargoda hala inşallah bir sıkıntı çıkmaz ısınma sorunu yok diye duyudum doğru mu almamın en önemli sebebi o çünkü hangi modda kaç derece oluyor Max kaç görüyor ve genel olarak hangi ayarda çalışıyor fanlar ayrıntılı şekilde anlatır misin?

Alınır.

Segmentindeki cihazlar da 25 ms.

Acer Nitro 5 almayın
böyle bir konu var bu konu hakkında ne diyorsun sence kronikmi yoksa şansmi ben aldım böyle bir şey çıkması yüksekmi sence benim modelde çıkar mı?

Son düzenleme:
Eyvallah laptopu aldım kargoda hala inşallah bir sıkıntı çıkmaz ısınma sorunu yok diye duyudum doğru mu almamın en önemli sebebi o çünkü hangi modda kaç derece oluyor Max kaç görüyor ve genel olarak hangi ayarda çalışıyor fanlar ayrıntılı şekilde anlatır misin?

Acer Nitro 5 almayın
böyle bir konu var bu konu hakkında ne diyorsun sence kronikmi yoksa şansmi ben aldım böyle bir şey çıkması yüksekmi sence benim modelde çıkar mı?
Her cihazda başına gelebilecek bir sorun, böyle bir sorun çıkmaz %99 oranla.

Acer Nitro 5 almayın
İşlemci genel olarak ısınıyor. Fakat performanstan kısmıyor. Fan son modda performans modunda 99 dereceyi gördüğü oluyor fakat genelde sıkıntı çıkmıyor. Zaten ısınma kaynaklı işlemci performanstan hiç kısmıyor. Gayet iyi çalışıyor oyunlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı