i5 12600K için sıvı soğutma önerisi

Squee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir sistem topluyorum.
i5 12600K işlemcim var ve sıvı soğutma almak istiyorum.
Birkaç arkadaşın konusunu açtım yok sıvı sızdırması falan beni biraz tedirgin etti açıkçası.
Kaliteli gördüğünüz birkaç sıvı soğutmayı yazar mısınız?
Kasam: Gamepower warcry 360mm kadar sığıyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
En kalite olanda da sızıntı riski var. Sonuçta içinde su dönen bir sistem bu incecik bir çatlak olsa işi biter. O yüzden çok gerekli değilse sıvı soğutma yerine hava soğutma düşünebilirsiniz. Hele bir de Noctua D15, Noctua D14 gibi iyi soğutucuların sıvı soğutma performansından pek farkı yok aklınızda olsun.

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir sistem topluyorum.
i5 12600K işlemcim var ve sıvı soğutma almak istiyorum.
Birkaç arkadaşın konusunu açtım yok sıvı sızdırması falan beni biraz tedirgin etti açıkçası.
Kaliteli gördüğünüz birkaç sıvı soğutmayı yazar mısınız?
Kasam: Gamepower warcry 360mm kadar sığıyor sanırım.

COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 2x120mm RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Öneririm.

Arctic Liquid Freezer II, 240 olan bile 12600K için yeterli olacaktır 360 olanı için RGB sürümü dışında bulamadım ve fiyat olarak tuzlu geliyor.

2500 TL bantlarına çıkabiliyorsanız bunu öneririm. 240mm olanını ben kullanıyorum ve bence gayet başarılı ve güven verici bir sıvı soğutma kendisi.

20220507_221316.jpg

Arctic Liquid Freezer II, 240 olan bile 12600K için yeterli olacaktır 360 olanı için RGB sürümü dışında bulamadım ve fiyat olarak tuzlu geliyor.
Fiyat bütçe açısından bir darlığım yok bana kesinlikle memnun kalacağım bir ürün tavsiye edebilirsiniz fiyatını gözardı ederek

Yeni konular

Geri
Yukarı