İ5 13400F RTX 3070 Ti Valorant'ta düşük FPS

Etmez hocam. BF 2042 grafik olarak Valorant ve CS GO ile karşılaştırılamaz. Kartın hakkını veren bir oyun BF 2042.
Yardımların için teşekkür ederim. Yani sonuç olarak işlemcim valorant için yetersiz mi kalıyor yoksa güçlü mü kalıyor o kısmı tam olarak anlayamadım.

Yardımların için teşekkür ederim. Yani sonuç olarak işlemcim Valorant için yetersiz mi kalıyor yoksa güçlü mü kalıyor o kısmı tam olarak anlayamadım.

Şöyle ki işlemcin ekran kartına göre biraz daha aşağıda kalıyor. Valorant'ta ekran kartına çok fazla yük bindirmediği için bu fark gözüküyor. Kendin de bahsettiğin gibi iyi grafikli AAA oyunlarda alınması gerekn değerler alınıyor. Neticede keyif almaya bakın hocam FPS çok mühim değil.

Şöyle ki işlemcin ekran kartına göre biraz daha aşağıda kalıyor. Valorant'ta ekran kartına çok fazla yük bindirmediği için bu fark gözüküyor. Kendin de bahsettiğin gibi iyi grafikli AAA oyunlarda alınması gerekn değerler alınıyor. Neticede keyif almaya bakın hocam FPS çok mühim değil.
Minnettarım yardımlarınız için,süpersiniz. Keyifli forumlar.

Arkadaş'a küçük bir bilgilendirme;
Bende 13400F'e geçtim bu ay Windows 11'e nazaran windows 10 daha performanslı geldi bana. 5-15 FPS arası bir artış yaşadım, senin içinde önemliyse deneyebilirsin.

Geri
Yukarı