i5-13500H vs Ryzen 7 7840HS laptop

• Konuyu başlatan ScarY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 206
Bütçe
37000

ScarY

Hectopat

Victus 15 serisi 16 ya göre daha kötüymüş duyduğum kadarıyla onun için 15 serisinden uzak duruyorum fakat bir arkadaşım da Ryzen olanı almış bozuk çıkmış Ryzen'den uzak dur dedi. Acer Nitro serisine çok olumlu bakmıyorum ghosting vb. şeyler yüzünden. Hangisinin alınması daha mantıklı olur ya da gerçekten alınabilecek mantıklı bir sistem varsa önerinizi bekliyorum.

Bütçe buna çıkar mı?
Nitro 16 gayet sağlam cihaz.
Victus dan iyi.

Bütçe artmazsa

Bütçe buna çıkar mı?
Nitro 16 gayet sağlam cihaz.
Victus dan iyi.

Bütçe artmazsa
Bütçem daha artmaz maalesef. Nitro serisi ile ilgili çok eleştiri aldım. HP yerine nitro neden alınmalı ne artıları ya da eksileri var?

R7 daha iyi bir işlemci. Hplerin ekranı dandik (%45NTSC) haberin olsun.
Monster, excalibur, msi gibi modellere de yönelebilirim fakat bana ya Acer nitro ya da hp victus al dediler hangisi alınmalı emin değilim açıkçası.

Monster, excalibur, msi gibi modellere de yönelebilirim fakat bana ya Acer nitro ya da hp victus al dediler hangisi alınmalı emin değilim açıkçası.
Monster Excalibur genel anlamda başarısız modeller üretiyor.
Msi ise bu bütçedeki cihazlarına 45 watt kart koyuyor.
Victus 15 kronik.
Victus 16 alınabilir ama ilk tercih değil.

Ghosting olayı beni çok korkutuyor nitro 5 te hocam acer beni bu yüzden korkutuyor biraz.
Nitro 5'de panel sorunu iddia eden bir kesim var . Evet denk gelmiş olabilir ama kronik sorun olarak nitelendirilecek derecede büyük bir orana sahip olduğunu düşünmüyorum. Hatta forumda biri ile münakaşaya da girdim bu konu ile ilgili.Çok fazla kullancısı olduğu için sorun yaşama ihitmali doğru orantılı olarak artıyor ki şu anda her cihaz için bir sürü sorun yaşayan kişi bulabiliriz. Cihaz kronik değil. Bu sorunu yaşayanlar olduğu doğru ama ki Victus için de şurada arasak illa sıkıntı yaşayan buluruz. Teknolojide normal bu durumlar.

Son düzenleme:
Bütçem daha artmaz maalesef. Nitro serisi ile ilgili çok eleştiri aldım. HP yerine nitro neden alınmalı ne artıları ya da eksileri var?

Asus tuf a15, Nitro 16, lenovo loq bunlara bakabilirsin. Aralarında en iyi soğutma nitro modelinde ama diğerleride güzeldir üzmez. Ben aktif olarak asus kullanıyorum sorun olursa sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı