i5-13600K için 240mm sıvı soğutucu önerisi

280mm yukarıya montajlamak istediğimde Low profile RAM'le uyumlu diyor Corsair bende ki RAM'lar RGB başlıklı Spectrix D41 modeli muhtemelen öyle alırsam dediğiniz gibi ön tarafa bağlayacağım tek fanı söküp ama oda şık durmayacak 360mmde Arctic için biraz pahalı malum işlemci o kadar da güçlü bir soğutucuyla abartı olmaz mı?
LS520 alın hocam.

LS520 alın hocam.

Tamamdır hocam listeye ekliyorum üst tarafa takıp kullanmamda bir problem olmaz herhalde.

LS520, 240mm en iyi soğutuculardan, alıp geçin fiyatı da iyi şu an.

Evet hocam kerem hocamda tavsiye etti sizde tavsiye ettiniz bu işlemci için yeterli olur galiba masraftan bıktım çünkü bir ay içerisinde toplam 5 bin liramdan fazlasına mâl olmuş olacak bu sıvı soğutmayla umarım pompa sesiyle karşılaşmam tekrar iade et yeni ürün al vs uğraşmak istemiyorum.

Tamamdır hocam listeye ekliyorum üst tarafa takıp kullanmamda bir problem olmaz herhalde.

Evet hocam kerem hocamda tavsiye etti sizde tavsiye ettiniz bu işlemci için yeterli olur galiba masraftan bıktım çünkü bir ay içerisinde toplam 5 bin liramdan fazlasına mâl olmuş olacak bu sıvı soğutmayla umarım pompa sesiyle karşılaşmam tekrar iade et yeni ürün al vs uğraşmak istemiyorum.

Pompa sesi muhtemelen olmaz da, Arctic'lere göre fan sesi biraz daha fazladır.

Yeni konular

Geri
Yukarı