i5 14600K - RTX 4070 Ti vs i7 13700KF - RTX 4070 Ti

Melih M

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri danışmam gereken bir sorunum var, sizce 14600K ve RTX 4070 Ti super mi yoksa 13700KF ve RTX 4070 Ti mı? Genel olarak Fortnite, Valorant tarzı çok VRAM tüketmeyen oyunlar oynuyorum aynı zamanda çok olmasa da hikayeli oyunlar oynuyorum ve onları da yüksek ayarlarda oynamayı düşünüyorum. Çözünürlüğüm 1080p 2025 gibi 2K monitör almayı da planlıyorum, sizce ne yapmalıyım?

Dogru soylemek gerekirse herhsngi on yargim yok suanda sistemimde amd var ve yeteri kadar amd tecrubesi edindigimi dusunuyorum ayni zamanda sistemi tek tek alip kendim evde toplamak istiyorum
Anladım dostum. Bana kalırsa hata yapıyorsun. O bütçeyle benim dediğim sistemi alsan daha uzun ömür ve daha iyi performans elde edecektin ama sen kendi kararlarını vermişsen oyun için 14600K ve RTX 4070 Ti Super yeterli olacaktır.

Anladım dostum. Bana kalırsa hata yapıyorsun. O bütçeyle benim dediğim sistemi alsan daha uzun ömür ve daha iyi performans elde edecektin ama sen kendi kararlarını vermişsen oyun için 14600K ve RTX 4070 Ti Super yeterli olacaktır.
Peki soyle yapsak sana bir kac sey soylesem bana ona uygun sistem toplamamda yardimci olabilir misin?

Geri
Yukarı