i5 2400 GT 420 sisteme güncelleme önerisi

1,5 k fiyata 3GB olanlar satılıyor. O sistem için yeterli olur. Anladığım kadarıyla monitörünüz 1366*768 çözünürlükte.
Yok hayır, 2K çözünürlük yani 1920x1080 monitöre sahibim.

2K değil hocam o. Full HD. Bütçen varsa sıfır toplaman daha mantıklı. Ama 2.700 TL'ye de 1080p oyunları önerdiğim takviyeler ile o sistem ile oynayabilirsin. Karar senin.
Şu anki bilgisayarı 3k'ya elden çıkarmam mümkün müdür peki?

Şahsen 3K vermem o sisteme. Ofiste kullanmak için en fazla 2K veren olur diye düşünüyorum. Karar sizin. Siz Letgo gibi yerlere 3K'den verin tabii ilana. Ne alırsanız kardır.
Anladım. Elimden geleni yapmaya çalışacağım.

@ErenY Hocam sizden de 2 ay sonra sıfır hazır sistem önerisi isteyebilirim değil mi?

Anladım. Elimden geleni yapmaya çalışacağım.

@ErenY Hocam sizden de 2 ay sonra sıfır hazır sistem önerisi isteyebilirim değil mi?
Ben de yardım ederim, diğer hocalarım da bakar. DDR4 sisteme geçiririz sizi en kötü 1060 6 GB buluruz. Piyasa iyiye gider umarım, 1660 falan denk getirebiliriz belki. Tabi 2. el için konuşuyorum yoksa sıfır için bayağı araştırma lazım. Bakarız yine hocam.

Ben de yardım ederim, diğer hocalarım da bakar. DDR4 sisteme geçiririz sizi en kötü 1060 6 GB buluruz. Piyasa iyiye gider umarım, 1660 falan denk getirebiliriz belki. Tabi 2. el için konuşuyorum yoksa sıfır için bayağı araştırma lazım. Bakarız yine hocam.
Destekleriniz için teşekkür ederim hocam elinizden geleni yapacağınıza içtenlikle inanıyorum.

Bak burada satılan sistem bu fiyat. Siz ona göre değerlendirin sisteminizin yapacağı fiyatı.
Hocam bu tarz bir ilanı İzmir içinde bulabilmeniz mümkün müdür?

www.letgo.com/item/uzay-kasa-msi-aegis-oyun-bilgisayar-7-7700-ilemcili-gtx-1060-6gb-iid-1629799497

Şöyle bir sistem buldum. Fikirleriniz?

@HakanYılmazzz Hocam üstte attığım letgo ilanına bakarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı