i5-2410M sisteme Windows sürümü önerisi

ErenKuzucu16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemime uygun Windows sürümü hangisidir Windows 8 kullanırken 120'lerde gezen FPS Windows 10'da 30 35 arası alıyor. Bunun yerine Windows 8 de aldığım FPS Windows 7 kursam daha da üstünü alır mıyım? Güncellemeler önemli değil antivirüs lazım değil.
4 GB DDR3 RAM.
Intel Core i5-2410M
GT 540M.
SSD 128 GB.

Desteği sıkıntılı olduğu için ya Windows 8.1 ya da Windows 10 LTSC kurun. Modlanmış önermiyorum.

Destek konusunda Windows 7 için ne söyleyebilirsin örnek olarak hocam rahat oyun oynatsın sorun değil zaten. Çok yüksek sistemli oyunları oynamıyorum güvenlik ve gizlilik sıkıntı yaratmaz.

Destek konusunda Windows 7 için ne söyleyebilirsin örnek olarak hocam rahat oyun oynatsın sorun değil zaten. Çok yüksek sistemli oyunları oynamıyorum güvenlik ve gizlilik sıkıntı yaratmaz.

Steam oyunlarında bile yeni sürümler (Windows 8.1 ve üzeri kullanıyor) ve DirectX yüklemede de bazen Windows 7 çok sıkıntı çıkarabiliyor. 8.1 ise eski sürücüyü yükletip yenisini güncellemen için yükleme kolaylığı sağlayabiliyor. (siz yine de kendi elinizle yükleyin) bir de şimdi 4 GB RAM için bence 8.1 daha kullanma rahatlığı olur diye düşünüyorum.

Steam oyunlarında bile yeni sürümler (Windows 8.1 ve üzeri kullanıyor) ve DirectX yüklemede de bazen Windows 7 çok sıkıntı çıkarabiliyor. 8.1 ise eski sürücüyü yükletip yenisini güncellemen için yükleme kolaylığı sağlayabiliyor. (siz yine de kendi elinizle yükleyin) bir de şimdi 4 GB RAM için bence 8.1 daha kullanma rahatlığı olur diye düşünüyorum.

O zaman Windows 8.1 kurmalıyım diyorsunuz teşekkür ediyorum hocam iyi sosyaller.

Geri
Yukarı