i5-2450M 0.79 GHz'de sabit kalıyor

akifccplus

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
  • Intel HM 65/77
  • Intel(r) Core(tm) i5-2450M CPU @ 2.50 GHz.
  • R7 240 4 GB.
  • 8 GB (4x2) 1600 MHz.
  • 500 GB.
  • 120 GB.

Saygılar sevgiler. Bilgisayarım masaüstü temizlerken anakartta bir yeri çizmem ile tamire gitti geldiğinde bilgisayar 15 saniyede açıldı. Önceden 3 saniyede açılıyordu. Ve çok yavaş işlemeye başladı 2.50 GHz olan CPU 0.79'da sabitti güç yönetimi güç planı ne yaptıysam olmadı BIOS'tan müdahale edemedim çünkü bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı?
Thorttle stop ile idare ediyorum ama oda performansı çok düşürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok açık bir şekilde, CPU'nun arka kısmına işlem yapmış.
Sorunun kaynağı bu galiba?
@Recep Baltaş @SIRINDOSCARF
Eki Görüntüle 1335208

Ben termal macun sürdün mü dedim evet dedi. Geçiştiriyor gibiydi. Dava falan açayım mı sizce? Bilgisayar taş gibiydi eski gücünü kaybetti 2015'ten beri kullanıyordum titizlik hastalığım var sert bir cisim ile müdahale etmişsin diyor halbuki bez ile yanlışlıkla sildim.

Ben termal macun sürdünmü dedim evet dedi geçiştiriyor gibiydi dava falan açayım mı sizce bilgisayar taş gibiydi eski gücünü kaybetti 2015'ten beri kullanıyordum titizlik hastalığım var sert bir cisim ile müdahale etmişsin diyor halbuki bez ile yanlışlıkla sildim.

O kısım bezle temizlenince olacak bir yer değil. Ancak sert bir cisimle çizmek gerek.
Kanıtlama imkanınız var mı, sizin yapmadığınıza dair?

O kısım bezle temizlenince olacak bir yer değil. Ancak sert bir cisimle çizmek gerek.
Kanıtlama imkanınız var mı, sizin yapmadığınıza dair?

Şöyle gitmeden önce videosu fotoğrafları var Max elim falan çarpmıştır ben bir şey ile zarar vermem kendi bilgisayarıma.

Yani bana yazdıklarının da SSleri var bildiğiniz mala yatıyor hepside var ayrıyeten getirmeniz lazım bakmam lazım diyor hayvan gibi CPU hızı 0.79 yazıyor orada.

Gitmeden önceki fotoğrafı, atma imkanınız var mı?

Bulmam biraz zor Google fotoğraflardaydı çünkü.
:D

Yani bana yazdıklarının da SSleri var bildiğiniz mala yatıyor hepside var ayrıyeten getirmeniz lazım bakmam lazım diyor hayvan gibi CPU hızı 0.79 yazıyor orada

Bulmam biraz zor Google fotoğraflardaydı çünkü
:D

Önceki fotoğrafa bakmamız gerek, kim suçlu öğrenebilmek için.
Bilgisayarcıya götürmeyin diyoruz, çünkü sebepleri ağır olduğundan.

Geri
Yukarı