i5 2450M laptop Among Us FPS düşüşü

AhmetHamza23

Centipat
Daha fazla  
Merhaba :)
ben Among Us'u düşük ayarlarda oynuyorum(en düşük ayarlarda) yoksa yüksek ayarlarda kasıyor.(ha bir de Among Us'u Google'den indirdim. Blustacks nasıl yazılır tam bilmiyorum onun gibi telefon oyunlarını PC'de açan uygulamaları da açmaz PC'im o yüzden Google'den yükledim)ama nedense birkaç gündür bir anda kasıyor. 2 ya da 3 dk ya da daha fazladır hiç süre tutmadım kaç dakika kasıyor ve normal oluyor tekrar birkaç dakika kasıyor düzeliyor böyle bir döngü oluyor. Yani bir anda kasıyor bu sorunu nasıl düzeltirim?
Sistemim: i5 2450M 2.50GHz(Max:3.10 GHz) Intel HD 3000 ekran kartı ama PC'de ekran kartı var mı yok mu hiç belli değil :DDD ekran kartı bir işime hiç yaramadı ama olsun.(normalde AMD Radeon HD6780M var ama bozuk t-t) 120 GB SSD Windows 7 Ultimate.
Bir de sisteme virüs girdi yakında format atacağım. Bir de izlediğim birkaç videoda bu sistem ve HD3000 ile CS:GO, Zula, LoL vs. oynuyorlar en yüksek ayarlarda ama ben DirectX hatasından açamıyorum fomatla bu sorun kalkar mı?(bu sorumada cevap verirseniz aşırı mutlu olurum :D )
Konuma baktığınız için çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı