Çözüldü i5-2450M laptop aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eczHar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım herhangi bir programı açtığımda bir süre sonrasında aniden kapanıyor ve geri açtığımda hiçbir şey olmamış gibi normal açılıyor.
Laptop.
Windows 7.
4 GB RAM.
64 Bit işletim sistemi.
İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-2450M CPU @ 2.50GHz.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözüldü. Bilgisayarcıya gittim ve sorunu söyledim 2 gün sonra aldığımda bir daha sorun olmadı bilgisayara neler yaptıklarını sorduğumda: Anakartın ayağı kırılmış ayrıca bilgisayarı temizlemişler ve macunlamışlar.
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım herhangi bir programı açtığımda bir süre sonrasında aniden kapanıyor ve geri açtığımda hiçbir şey olmamış gibi normal açılıyor.
Laptop.
Windows 7.
4 GB RAM.
64 Bit işletim sistemi.
İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-2450M CPU @ 2.50GHz.

İçini temizleyin ve termal macunlarını yeninleyin terkardan format atın ilk günkü gibi olacaktır kapanma sorunu çözülecektir.

Arkadaşlar sorunu çözüldü. Bilgisayarcıya gittim ve sorunu söyledim 2 gün sonra aldığımda bir daha sorun olmadı bilgisayara neler yaptıklarını sorduğumda: Anakartın ayağı kırılmış ayrıca bilgisayarı temizlemişler ve macunlamışlar.

Çözüm

Geri
Yukarı