i5-2450M Laptop Zoom'da kapanıyor

AhmetHamza23

Centipat
Daha fazla  
Laptopum normalde bazı oyunlarda kapanır veya ekranı siyah yapardı. Şimdi Zoom'da da kapanmaya başladı. Yani rahatça bir ders dinleyemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Sistemim: i5 2450M
  • Intel HD 3000
  • AMD Radeon HD 6600M and 6700M series (Ama laptop her şeyde Intel'i HD'yi kullanıyor, baktığımda AMD'yi hiç kullanmıyor)
  • 4 GB RAM
  • Windows 7 Professional
  • 120 GB SSD

Laptopum normalde bazı oyunlarda kapanır veya ekranı siyah yapardı. Şimdi Zoom'da da kapanmaya başladı. Yani rahatça bir ders dinleyemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Sistemim: i5 2450M
  • Intel HD 3000
  • AMD Radeon HD 6600M and 6700M series (Ama laptop her şeyde Intel'i HD'yi kullanıyor, baktığımda AMD'yi hiç kullanmıyor)
  • 4 GB RAM
  • Windows 7 Professional
  • 120 GB SSD
Ekran kartı sorunu olabilir, ben böyle çözdüm sanıyordum:Çözüldü: Radeon 530 ekran kartı çalışmıyor
zoomda değil ama başka yerde kapanıyor, mavi ekran veriyordu
servise gönderdim bozuk ekran kartını değişmiş başka bişey takmışlar:Radeon 530 vs Radeon R7 M440
Benim de AMD ekran kartım hiç çalışmıyordu ayrıca, konular bir bakın, ve zoomu radeon 530 çalışmıyor konusundaki gibi yüksek performans yapıp bir deneyin olmazsa servise gönderin.

Ekran kartı sorunu olabilir, ben böyle çözdüm sanıyordum:
servise gönderdim bozuk ekran kartını değişmiş başka bişey takmışlar:
Benim de AMD ekran kartım hiç çalışmıyordu ayrıca, konular bir bakın, ve zoomu radeon 530 çalışmıyor konusundaki gibi yüksek performans yapıp bir deneyin olmazsa servise gönderin.
Zaten 1-2 hafta önce tamirciye götürdüm.

BIOS ekranında 2. ekran kartı deaktif de olabilir.

Mavi ekran ile birden kapanması aynı değil. RAM ile de alakası yok. Bilgisayar ısınıyor ve kapanıyor.

yada amd yi kullanmama sebebi ekran kartı bozuk olabilir çünkü 1 apu 1 normal ekran kartlı bilgisayarlar multigpu kullanmaya ayarlanmış olaarak gelir isterseniz bilgisayarcıya götürün
Zaten bozuktu tamirci nasıl becerdiyse yaptı.Bozukken mavi ekran veriyordu.Ama şimdi normal.
Mavi ekran ile birden kapanması aynı değil. RAM ile de alakası yok. Bilgisayar ısınıyor ve kapanıyor.
Hayır laptop soğuk hiçde sıcak değil zoomda 5 dk de bir kapanıyor.

Geri
Yukarı