i5 2450M sistem kasıyor ve kapanıyor

AhmetHamza23

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarda nedense arkada açık olan oyun uygulama gibi şeyleri kapatıyorum ama neden RAM eskisi gibi 1 GB ya da daha az olacağına 1.80 veya 2.50 GB arası gidip geliyor. İşlemci arada %100 oluyor. Bir de bir anda kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sistem: i5 2450M Intel HD 3000 ve bir de AMD var 120 GB SS 4 GB RAM Windows 7

Olmaz. Zaten taratmışsınız bulamamış.
Bir zararlı olduğu kesin gibi. Hitman Pro yükleyin ve yönetici olarak çalıştırın. Kuruluma ihtiyacı yok. Onunla tarama yapın çıkanları silin tekrar deneyin.
Tanımlanan tehdit sayısı:122 evet virüs buldu :D
Ve artık ram 1 ve 1.30 gb'ye düştü ve işlemci artık %100'e hep çıkmıyor.
Tanımlanan tehdit sayısı:122 evet virüs buldu :D
Ve artık ram 1 ve 1.30 gb'ye düştü ve işlemci artık %100'e hep çıkmıyor.
Ama nedense gıcık bir şekilde youtubede video donuyor geriden geliyor kapanıcak diye korkudan hiç birşey yapamıyorum bilgisayarda.

Son düzenleme:
Tanımlanan tehdit sayısı: 122 evet virüs buldu :D
ve artık RAM 1 ve 1.30 GB'ye düştü ve işlemci artık %100'e hep çıkmıyor.

Ama nedense gıcık bir şekilde YouTube'da video donuyor geriden geliyor kapanacak diye korkudan hiçbir şey yapamıyorum bilgisayarda.

Tekrar Malwarebytes kurmayı dener misiniz? Kurulursa tam tarama yapın çıkanları silin. Bundan sonra kapanırsa bildirin.

Tekrar Malwarebytes kurmayı dener misiniz? Kurulursa tam tarama yapın çıkanları silin. Bundan sonra kapanırsa bildirin.
Evde bir cd buldum.Onu taktım windows 7 home basic'e düşürdü ama format atmış gibi oldu yani kapanmıyor sadece oyunda kapanıyor.Galiba ısınıyor diye onuda pazartesi günü bilgisayarcıya götürecem termal macun ve içini temizlesin diye ve konuya bakıp bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı