i5 2500K GT 740 sistemde Dying Light 2 ekran karanlık oluyor

SpeedWhite

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk önce merhaba Steam'den 174 TL almış olduğum Dying Light 2'de grafikler siyah oluyor. Oyunu 3 defa sil yükle yaptım düzelmedi.
Sistemim GT 740 4 GB, 8 GB RAM, i5 2500K, 240 GB SSD sistemimin düşük olduğu doğrudur ama Dying Light 2 FPS Boost videolarında bu sorun olmuyor. Ekran kartı olmayan ve 4 GB RAM'lik laptop da bu yaşanmıyor grafikler normal ama benim sistemim bu PC'den yüksek olduğu halde bu hatayla karşılaşıyorum. Oyun böyle gözüküyor cidden artık canımdan bezdim yaşayıp da çözenler veya çözümünü bilenler yardım etsin.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    203,9 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar ilk önce merhaba Steam'den 174 TL almış olduğum Dying Light 2'de grafikler siyah oluyor. Oyunu 3 defa sil yükle yaptım düzelmedi.
Sistemim GT 740 4 GB, 8 GB RAM, i5 2500K, 240 GB SSD sistemimin düşük olduğu doğrudur ama Dying Light 2 FPS Boost videolarında bu sorun olmuyor. Ekran kartı olmayan ve 4 GB RAM'lik laptop da bu yaşanmıyor grafikler normal ama benim sistemim bu PC'den yüksek olduğu halde bu hatayla karşılaşıyorum. Oyun böyle gözüküyor cidden artık canımdan bezdim yaşayıp da çözenler veya çözümünü bilenler yardım etsin.

Hocam o sistem Dying Light'ı kaldırmıyor 2'yi nasıl kaldırsın.

Ekran kartınız çok çok kötü açsanız bile 5-10 fps den fazla alamazsınız.

YT'de Gt 740 ile Dying Light 2 testine baktım. Oyunu neredeyse kare kare oynatıyordu. Belki kart yeterli olmadığı için böyle yapıyordur. İlla denemek istiyorsan güncel sürücüleri yükleyip dene fakat şuan kullandığın sürüm sıkıntı çıkarmıyorsa bir yere not et. Güncel driver sorun çıkarırsa eskisine dönersin.

Geri
Yukarı