i5 2500K Sistemin Fiyatı ve GTA 5 Performansı

Emin Kahraman

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Aşağıda özellikleri var ama bir sorunum var. İşlemciyi araştırırken işlemci yazıyorum işlemci kendisi çıkıyor ama fiyat bulunamadı diyor neden acaba? Sadece vatan bilgisiyarda buldum o da 988 kere yakın fiyat veriyor neyse özelliklerine bakın iyiyse GTA 5 orta seviyede kaldırır mı?

Ana Kart : Asus Gaming Ana kart
İşlemci : Intel i5 2500k 3.7 GHz Overclock yapılabiliyor Chipset
RAM : GSkill Ripjaws X series 8GB {2x4]
Ekran kartı : Asus 7850 2GB 256bit
GÜÇ Kaynak : 650 watt Power
Kasa : ColorMaster

Sizce bu sistemin fiyatı kaç para eder? Olumlu yanıtlarınızı bekliyorum inş. Herkesin yeni yılı hayırlı olmak dileyiğle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Aşağıda özellikleri var ama bir sorunum var. İşlemciyi araştırırken işlemci yazıyorum işlemci kendisi çıkıyor ama fiyat bulunamadı diyor neden acaba? Sadece vatan bilgisiyarda buldum o da 988 kere yakın fiyat veriyor neyse özelliklerine bakın iyiyse GTA 5 orta seviyede kaldırır mı?

Ana Kart : Asus Gaming Ana kart
İşlemci : Intel i5 2500k 3.7 GHz Overclock yapılabiliyor Chipset
RAM : GSkill Ripjaws X series 8GB {2x4]
Ekran kartı : Asus 7850 2GB 256bit
GÜÇ Kaynak : 650 watt Power
Kasa : ColorMaster

Sizce bu sistemin fiyatı kaç para eder? Olumlu yanıtlarınızı bekliyorum inş. Herkesin yeni yılı hayırlı olmak dileyiğle.
Çünkü işlemcin çok eski. Güncel fiyat bulman zor. Ama bence 1500 TL eder.
GTA 5 doku ayarı çok yüksekte diğer ayarlar yüksekte rahat 50-60 FPS'te oynarsın.

bu sisteme bence 2. nesil i 5 yerine 6. nesil yeni bir i5 6400 alabilirsin. herşey Ghz değildir bi performans testlerine bak derim. tabi bütçenin ne olduğunu söylersen sana daha rahat yardımcı olabilirim çünkü şuan dediğin sistem gta 5 açabilir belki ekran kartını hiç duymadım tam net konuşamayacağım ama çokta yeni bir sistem olduğunu söyleyemeyiz en azından amd rx 460 civarı bir ekran kartı alsan farkını hissedersin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı