i5 2500K uygun ekran kartı

emre0985

Centipat
Arkadaşlar elimde 8 GB RAM, 128 GB SSD var. İşlemçim i5 2500K. Buna uygun ekran kartı hangısıdır?
kimse yardım etmicek herhalde

Son düzenleme:
Herhangi bir darboğazdan bahsedemeyiz ancak işlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz söz konusu olabilir. Can sıkacak derecede olmaz diye düşünüyorum ancak RX 590 veya 1660 gibi ekran kartları I5 2500K için fazla. O.C yapmayı denediniz mi?

OC ile 1660'ı besleyebilecektir. İşlemciye çok fazla binen oyunlarda 4:4 olması nedeniyle bazı olumsuz durumlar yaşanabilir. Benim tavsiyem o işlemciye çok da masraf etmemek adına RX570'in yeterli olacağıdır.

OC ile 1660'ı besleyebilecektir. İşlemciye çok fazla binen oyunlarda 4:4 olması nedeniyle bazı olumsuz durumlar yaşanabilir. Benim tavsiyem o işlemciye çok da masraf etmemek adna RX570'in yeterli olacağıdır.
teşekkür ederim rx 570 alıcam
@Recep Baltaş abi sen ne düşünüyorsun bu konuda
Herhangi bir darboğazdan bahsedemeyiz ancak işlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz söz konusu olabilir. Can sıkacak derecede olmaz diye düşünüyorum ancak RX 590 veya 1660 gibi ekran kartları I5 2500K için fazla. O.C yapmayı denediniz mi?
ASUS ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING şu kart dimi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı