i5 3210M laptop Valorant açar mı?

ED Crasher

Decipat
Yer
Batman
  • işlemci: Intel Core i5 3210M CPU @ 2.50GHz​
  • ekran kartı: AMD Radeon HD 7600M [ 2 Gb ]​
  • RAM: 6 GB​

Muhtemelen açmaz ama yine de sormak istedim, PC: HP Pavilion G6, TPM 2.0 tabii ki de yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanmaz hocam, özelleştirilmiş Windows ile bir ihtimal ama yine de zevk verici olmaz.

Muhtemelen açmaz ama yine de sormak istedim, PC: HP Pavilion G6, TPM 2.0 tabii ki de yok.

Önceki laptopum benzer bir cihazdı.
i5 3210M GT620M ikilisini kullanıyordu yanında 8 GB RAM ile. Ayarları düşürünce işlemciye yük biniyordu doğal olarak 55-60 civarındaydı fakat sürekli olarak drop giriyordu yani ben memnun kalmadım. İşlemcinin yükünü hafifletmek için ayarları ortaya aldım bu sefer işlemci rahatladı fakat 620M çok güçlü değil malum. Bu yüzden GPU kullanımı Max olmasına rağmen FPS 40'ın üstünü görmedi. Bunları düşünerek deneyebilirsiniz aslında sizin grafik kartınız biraz daha güçlü.

Evet açar ben GT740M i5 3200M ile 80 90 FPS görüyordum am çok droplu oluyor.

Açar ama bence 50 FPS zor olur, bol bol drop yersiniz ve bilgisayar cayır cayır yanar. Valorant'ın iğrenç optimizasyon sorunları var bu yüzden maksimum sistem gereksinimlerini karşılayan laptopumda FPS dropları var.

• İşlemci: Intel Core i5 3210M CPU @ 2.50GHz​
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 7600M [ 2 Gb ]​

Açar ama 60 FPS'in üstünü görebileceğinizi sanmıyorum, yine de YouTube'daki Valorant FPS arttırma ayarlarını yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı