i5 3210M Sistem toplama

Arkadaşlar bir sistem gördüm adamdan bu sistem nasıl sizce
i5 3210M=Ben bunu 2 çekirdek olarak biliyorum adam 4 diyor
8 GB DDR3 RAM
240 GB SSD
AMD firepro v 3900 ekran kartı 1GB
350W Power
Beyler bu sistemi 1600-1700 TL veriyor bana. Sizce çok mu fazla veya işimi görür mü? Ekran kartı işlemci hakkında biraz bilgi verin. Sadece League of Legends oynuyorum beni o oyunda güzel tatmin eder mi? Yardımlarınızı bekliyorum.
Sistem 700 TL olsa belki diyeceğim de bu fiyata komik. "Bak kardeşim i5 var bak bu ekran kartı özel hemi 1 GB" denmek için yapılmış olmalı. Ekran kartı sanırım GT 9600 ile eşit ki CS:GO bile anca açan bir ekran kartı. LOL açacaktır bu sistem ama parasını kesinlikle hak etmiyor.

Ancak bunu sığdırabildim, ona rağmen aştı. 1973TL. Söylediğin fiyata 0 sistem çok zor.

Ancak bunu sığdırabildim, ona rağmen aştı. 1973TL. Söylediğin fiyata 0 sistem çok zor.
Sıkıntı yok birikim yapar alırım. Sadece league of legends beni güzel tatmin etsin yeter. İlgilendiğin için gönülden teşekkür ederim güzel kardeşim.

.

.

2X Crucial Basics CB4GU2400 4 GB DDR4 2400 MHz UDIMM CL17 Ram Bellek Fiyatları ve Özellikleri.

.

.

1800 TL.

Sıkıntı yok birikim yapar alırım. Sadece league of legends beni güzel tatmin etsin yeter. İlgilendiğin için gönülden teşekkür ederim güzel kardeşim.
Vega 3 boş değil, GTA V gibi oyunları low ayarlarda oynatacaktır. RAM'i 2x4 alman veya ileride bir tane daha 8GB eklemen yararına olur. APU'lar Dual Channel severler :)

Ekstra olarak ben de bir öneri vereyim:

AMD Ryzen 3 3200G
Gigabyte B450M S2H
GeIL 8GB Evo Spear AMD Edition 3000 MHz CL16
Seagate 500 GB Harddisk
Aerocool VX Plus 400W
Dış kasayı ikinci elden maximum 40 TL'ye halledersin. Asus Vento veya Cooler Master'in eski tip kasaları kalitelidir. Bulamazsan da herhangi birini alabilirsin.
Kılıç reisin sisteme göre SSD'siz ve kasasız oldu ama anakart ve işlemci daha iyi oldu. Diğerlerini sonradan ekleyebilirsin bence.
Bu daha mantıklı uzay montaj kullanırsın. Paran oluncada kasa alırsın. @frtzngn6565

Arkadaş sadece LoL oynayacağını söylüyor, SSD ve Kasa avantajını da göz önünde bulundurarak 3000G fazlasıyla yeter ona. LoL'den sıkılıp başka oyunlara girse bile 720P Low'da çoğu oyunu akıcı oynatır. Kasa ve SSD'den kısıp 3200G almaya pek gerek yok. İleride alabilir.

Ekstra olarak ben de bir öneri vereyim:

AMD Ryzen 3 3200G
Gigabyte B450M S2H
GeIL 8GB Evo Spear AMD Edition 3000 MHz CL16
Seagate 500 GB Harddisk
Aerocool VX Plus 400W
Dış kasayı ikinci elden maximum 40 TL'ye halledersin. Asus Vento veya Cooler Master'in eski tip kasaları kalitelidir. Bulamazsan da herhangi birini alabilirsin.
Kılıç reisin sisteme göre SSD'siz ve kasasız oldu ama anakart ve işlemci daha iyi oldu. Diğerlerini sonradan ekleyebilirsin bence.
seninde dediğin mantıklı geldi aslında işlemci daha iyi ve ssd yerine hdd almak .Bunada bakarım buda iyi duruyor gayet çok teşekkür ederim kardeşim

Geri
Yukarı