i5 3210M sisteme işletim sistemi önerisi

Son sorum hocam senide çok meşgul ettim kusura bakma yeni bir office programı öğrenmektense microsoft office programları indirme şansım var mı? güncel verisyon olursa daha iyi olur
Bu biraz eski video detaylı şekilde 2010 indirebilirsin ama 365 indireceksen gene aynı yolu olmalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu biraz eski video detaylı şekilde 2010 indirebilirsin ama 365 indireceksen gene aynı yolu olmalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende işlemci ile gelen Intel HD grapcihs 4000 ekran kartı var sürücüsünü bulamıyorum ve 2. dahili ekran kartımda Linux, Ubuntu, rhel diye seçenekler var hanigisini indirmem lazım Zorin OS 16 için ve Intel driverı nasıl indirebilirim?

Hocam bende işlemci ile gelen Intel HD grapcihs 4000 ekran kartı var sürücüsünü bulamıyorum ve 2. dahili ekran kartımda Linux, Ubuntu, rhel diye seçenekler var hanigisini indirmem lazım Zorin OS 16 için ve Intel driverı nasıl indirebilirim?
İntel driver support var kendi sitesinde oradan indirip güncelleyebilirisin.

Teşekkürler

Hocam şu an Zorin OS'dan yazıyorum. Intel otomatik indiricisi yüklenmiyor. Yardımcı olur musun acaba? Programı kur diyorum Windows program yükleme yardımcısını yüklüyor gerisi gelmiyor.
Teşekkürler.

Hocam şu an Zorin OS'dan yazıyorum. Intel otomatik indiricisi yüklenmiyor. Yardımcı olur musun acaba? Programı kur diyorum Windows program yükleme yardımcısını yüklüyor gerisi gelmiyor.

Neyse hocam denedim en azından Windows 8.1'e geri dönüyorum.

Son düzenleme:
Teşekkürler

Neyse hocam denedim en azından Windows 8.1'e geri dönüyorum.
Linux sistemler karışık hem yazılım hem de günlük açıdan windows 8.1 kullanmak güzel bir fikir. Amd kendi sitesinde manuel seçebilirsin sürücüyü.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı