i5 3210M sisteme işletim sistemi önerisi

hocam bu attıklarında türkçe dil desteği var mı? ve benim tüm şifrelerim microsoft edge kayıtlı yani edge kullanmam lazım sorun olur mu?
Edge normal olarak kullanmak istediğin sisteme indirebilirsin dil desteğini hangi sistem için soruyorsun (Çoğunda türkçe dil desteği var diye biliyorum.)

@LerFly genel olarak sordum dil desteğini varsa sorun yok hocam teşekkürler.Bunun dışınca bu konuya dahil değil ama çok cahilim bu konuda bana ofis uygulamaları önerebilirmisin? malum lise öğrencisiyim sunum falan istiyor hoca slayt falan yapmam lazım

@LerFly genel olarak sordum dil desteğini varsa sorun yok hocam teşekkürler.Bunun dışınca bu konuya dahil değil ama çok cahilim bu konuda bana ofis uygulamaları önerebilirmisin? malum lise öğrencisiyim sunum falan istiyor hoca slayt falan yapmam lazım
En başta uyarayım .ppt olmayabilir yaptığın sunumlar ona dikkat et wps ile yaparsan .ppt olur. The Best PowerPoint Alternatives for Linux
Bu sitede istediğin sunum programları var. Bana kalsa wps office derim.

@LerFly Teşekkürler <3
En başta uyarayım .ppt olmayabilir yaptığın sunumlar ona dikkat et wps ile yaparsan .ppt olur. The Best PowerPoint Alternatives for Linux
Bu sitede istediğin sunum programları var. Bana kalsa wps office derim.
Hocam aklıma bir şey daha takıldı.Bazı inceleme videoları izliyorum millet kod falan yazıyor bir şeyler yapıyor çözünürlük vs için ben zorin os 16 kurmayı düşünüyorum şuan böyle kod vs uğraşırmıyım gündelik kullanımda?

Son düzenleme:
@LerFly Teşekkürler <3

Hocam aklıma bir şey daha takıldı.Bazı inceleme videoları izliyorum millet kod falan yazıyor bir şeyler yapıyor çözünürlük vs için ben zorin os 16 kurmayı düşünüyorum şuan böyle kod vs uğraşırmıyım gündelik kullanımda?
Onlar bazen yeni ürün çıkarmak bazende internet üzerinden kod yazarak uygulumama indirebiliyor. Gündelik kullanımda sıkıntı çıkmaz.

Onlar bazen yeni ürün çıkarmak bazen de internet üzerinden kod yazarak uygulumama indirebiliyor. Gündelik kullanımda sıkıntı çıkmaz.

Hocam Zorin OS'da Windows uygulamarı indirebilme özellği var mış bu Windows ugulamalarını indirirken sorun yaşar mıyım yani kod falan yazmam gerekikr mi? Ve daha önceki yazılarımda oyun oyanamyacağım yazdım ama arkadaş MC için sıkıştırıyor çok performans kaybı olur mu acaba?

Hocam Zorin OS'da Windows uygulamarı indirebilme özellği var mış bu Windows ugulamalarını indirirken sorun yaşar mıyım yani kod falan yazmam gerekikr mi? Ve daha önceki yazılarımda oyun oyanamyacağım yazdım ama arkadaş MC için sıkıştırıyor çok performans kaybı olur mu acaba?
Mağzada paket yükleyiciler var eğer mc indireceksen youtube linki atıyım orada önce mc indiriyor sonra paket yükleyiciyi mağzadan indirip kuruyor.
YT:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mağzada paket yükleyiciler var eğer MC indireceksen YouTube linki atayım orada önce MC indiriyor sonra paket yükleyiciyi mağzadan indirip kuruyor.
Yt:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 8.1'e göre ne kadar FPS kaybı yaşarım acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı