i5 3230M laptop CS:GO açar mı?

Selamlar. Malum, dolar falan yükseldi. 2. el laptop bakıyorum. Görseldeki bir laptopa denk geldim. Sizce LoL, CS:GO, Valorant gibi oyunları rahatlıkla kaldırabilecek mi (kaç FPS ortalama alırım?) Ya da 3000TL'ye kadar bir öneriniz varsa yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Bende seninkiyle aynı işlemcili ekran kartı g 710 m CS:GO en düşük 800x600 20 FPS alıyordu.

Neden bu tarz konuların açıldığını anlamıyorum ücretsiz bir oyun internetinde kota sorunu yoksa indirip farklı ayarlarda test ederek kendin deneyimleyebilirsin. Bu bir yardım konusu falan mı? En azında YouTube ekran kartı + işlemcin ile arasan gene birçok sonuca ulaşırsın. Burada ki çoğu saçma konudan fazladan nefret ediyorum. Hemen gidip Technopat'a konu açıpta sorayım 2 dk Google'da bulacağım şeyi onlara sorayım.

Aynı işlemci laptopumda var GT 720M ve 6GB ram. Valorant low medium high hepsinde aynı performansı alıyorum ve laptopu covid çıktığından 1-2 ay sonra 1100 liraya aldım. 3500'e daha iyi bir bilgisayar alabilirsin :)

Neden bu tarz konuların açıldığını anlamıyorum ücretsiz bir oyun internetinde kota sorunu yoksa indirip farklı ayarlarda test ederek kendin deneyimleyebilirsin. Bu bir yardım konusu falan mı? En azında YouTube ekran kartı + işlemcin ile arasan gene birçok sonuca ulaşırsın. Burada ki çoğu saçma konudan fazladan nefret ediyorum. Hemen gidip Technopat'a konu açıpta sorayım 2 dk Google'da bulacağım şeyi onlara sorayım.
Okusan anlardın herhalde hocam.
intel r core tm i7 cpu 950 3.07hz
ram 4 gb
amd radeon HD65 70
kaldırır mı ve kaç fps alır
Bu bilgisayardan da daha kötü o. Cs:go'da falan en düşük ayarlarda 30 bilemedin 40. Birinci nesil işlemci bayağı kötü ekran kartı da pek iyi değil.

Selamlar. Malum, dolar falan yükseldi. 2. el laptop bakıyorum. Görseldeki bir laptopa denk geldim. Sizce LoL, CS:GO, Valorant gibi oyunları rahatlıkla kaldırabilecek mi (kaç FPS ortalama alırım?) ya da 3000TL'ye kadar bir öneriniz varsa yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Kardeşim ben bir zamanlar i7 740qm işlemcili laptop ile oynuyordum sen rahat oynarsın. Şimdi ise AMD Ryzen 3 2200G işlemci ile oynuyorum.

Geri
Yukarı