i5 3340 sistem için parça önerisi

Yakisikliyimbe

Femtopat
Daha fazla  
Selam, ben teker teker anakart, işlemci, ve ekran kartı (?) belki de RAM bile almayı planlıyorum. Şu an ki sistemim, ASUS GT 1030(fanlı) i5 3340 işlemci, 8 GB RAM, H61M-PRO anakart. Bütçem aşırı fazla denilemez fakat yine de öneri sunarsaniz hepsini tek tek almayı deneyeceğim. İlk ne alayım, neyi yükselteyim söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masa üstü dimi cihazın?

Masaüstü ise en önemli parça işlemcidir ondan sonra ekran kartı gelir sonrasında anakart power supply ram ssd diye gider kullandığın kabloya kadar.

Son düzenleme:
Masa üstü değil mi cihazın?

Masaüstü ise en önemli parça işlemcidir ondan sonra ekran kartı gelir sonrasında anakart Power Supply RAM SSD diye gider kullandığın kabloya kadar.

Masaüstü, şimdi benim anakart Intel destekli ya ilk Intel işlemci mi alayım yoksa anakart AMD destekli alıp, AMD işlemci mi alayım, ben Intel'den yanayım işlemci öneriniz var mıdır efenim.

Masa üstü dimi cihazın?

Masaüstü ise en önemli parça işlemcidir ondan sonra ekran kartı gelir sonrasında anakart power supply ram ssd diye gider kullandığın kabloya kadar.
Bir de benim power supply çok eski

Makina masaüstü işte size direk anakart ve işlemci değişmenizi öneririm çok ağır grafikli oyunlar oynamıyorsanız tabi. Ağır grafikli oyunlar oynuyorsanız ekran kartı da işlemci kadar önemli. İntel işlemci istiyorsan i5 11. veya 12. nesil size yetecektir birde 11. nesil işlemci alacaksanız 1200pin anakart H serisi yeter 12. nesil işlemci ise 1700pin yine h serisi yetecektir. Fiyatları konusunda bilgim yok şurada daha uygu vs araştırarak sizde bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı