i5 3340 ve GT 730 sistemde mavi ekran hatası

Black Swordsman

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar bu sistemimde uzun süredir mavi ekran hataları alıyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Ayrıca birkaç ay önce açmış olduğum konu da şurada.
Biliyorum PSU çok yetersiz. O zamanlar Technopat'ın yolunu bilmezdim 😞 Eğer dosyaları doğru paylaşmışsam, ne yapmam gerektiğini söylerseniz memnun olurum.

İnternet kopması güncellemek gerektiğini söylüyor. Şimdi ben senin şu an olduğun sürücüyü bilmiyorum.

Şimdi şu an kullandığın sürücüyü bulalım ve kablosuz ağın donanım kimliğini paylaş.

Şu an kullandığın sürümü bulmak için şu adımları uygula.

Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > Realtek ağ > Sürücü kısmına gel ve ekran görüntüsünü alıp bana at.

Donanım kimliğini paylaşın.
Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun

İnternet kopması güncellemek gerektiğini söylüyor. Şimdi ben senin şu an olduğun sürücüyü bilmiyorum.

Şimdi şu an kullandığın sürücüyü bulalım ve kablosuz ağın donanım kimliğini paylaş.

Şu an kullandığın sürümü bulmak için şu adımları uygula.

Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > Realtek ağ > Sürücü kısmına gel ve ekran görüntüsünü alıp bana at.

Donanım kimliğini paylaşın.
Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun
Hocam PC kapandı ve açılmıyor. Yarın başka bir PSU bulup deneyeceğim. Sizi de uğraştırıyorum kusura bakmayın.

Uğraştırmıyorsunuz gerçekten. Bildiğim şeyler olduğundan yardım etmek beni mutlu ediyor. :D

Bilgisayar neden kapandı ya? Nasıl kapandı? Anlayamadım.
Mavi ekran verdi. Bu gün en az 4 saat boyunca açık kaldı ama bir şey olmadı, tam size ekran görüntülerini atacak iken mavi ekran verip kapandı. Sonra da ne yaptım ettim açamadım.

Şaşırdım.

Neden böyle bir şey oldu hiçbir fikrim yok.

İnşallah sistem açılır.😐
Hocam merak ettim de, siz bu bilgi birikimini nasıl elde ettiniz? Yani demek istediğim, benim daha açmasını beceremediğim minidump dosyalarını okumak/anlamak gibi şeyleri? Gerçekten büyüleniyorum 😁

Geri
Yukarı