i5 3470 bilgisayara Android işletim sistemi kurma

ceysat

Kilopat
Yer
Azerbaycan Nahcevan
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde eski model i5 3470 bir mini PC var. Bu cihaza Android işletim istemi kurmak istiyorum.
Birkaç deneme yaptım ancak başarılı olmadı boot sırasında problemler çıkıyor Google servis durduruldu gibi hatalar alıyorum.
Burada hangi sürüm kulanmalıyım ya da bu gibi sistemler için özel bir andriod işletim sistemi var mıdır?
Son olarak da bahsi geçen mini PC de 1 GB ekran kartı var ben bu sistemde PUBG GB oynlar oynamak istiyorum.
Ancak emülatör olmadığından kontroll sistemi de yok bunu nasıl yapabilirim?

SSE 4.2 teknolojisini destekliyor. PhoneixOS DarkMatter öneririm. UEFI için kurulumu biraz zahmetli ama değiyor.

Prime OS diye bir laptop veya masaüstü PC'ler için Android işletim sistemi var.
BlissOS önerebilirim.
SSE 4.2 teknolojisini destekliyor. PhoneixOS DarkMatter öneririm. UEFI için kurulumu biraz zahmetli ama değiyor.
Hepinize teşekkür ederim.
bi sorum daha olacak oyunların kontrolü nasıl olacak sonuc olarak emilatör değil ve control modülü de yok yani böyle bi program arayüz varmıdır android olarak. örnek olarak resim yükledim.

Dosya Ekleri

• gaming.PNG
    gaming.PNG
    644,5 KB · Görüntüleme: 21
Bir sorum daha olacak oyunların kontrolü nasıl olacak sonuç olarak emülatör değil ve Control modülü de yok yani böyle bir program arayüz var mıdır Android olarak. Örnek olarak resim yükledim.

DarkMatterde kendinde yüklü bir uygulama var F10 ile açıp kapatabiliyor.

bi sorum daha olacak oyunların kontrolü nasıl olacak sonuc olarak emilatör değil ve control modülü de yok yani böyle bi program arayüz varmıdır android olarak. örnek olarak resim yükledim.
Tincore KeyMapper adlı uygulamayla tuşları ayarlayabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı