i5 3470-RX 550 sistem alınır mı?

2 ay daha sabredip, dişimi sıkıp, bu sistemi almaya karar verdim... DONANIM ARSIVI-GT1 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL GTX 1660 SUPER OC 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - Gaming.Gen.TR

1 TB de hard disk ekleteceğim. Montaj yapmıyorlarmış ama kendim yutuptan izleyerek takacağım artık. Monitör olarak da şu monitörü epey beğendim. Bunu almak istiyorum. https://www.hepsiburada.com/asus-vg...nc-full-hd-tn-oyuncu-monitoru-p-HBV00000N2QTO

Sizce kasa iyi mi? Yoksa daha iyisini bulabilir miyim o fiyata? Valorant, Fortnite, CS:GO, League of Legends gibi oyunları yüksek grafiklerde oynamak istiyorum. Hatta hikaye tabanlı oyunlar bile oynamak istiyorum... Last of Us gibi, Uncharted gibi. Bu oyunları yüksek grafiklerde oynarken kasma yapmaz herhalde değil mi bu sistem? Güç kaynağı beni endişelendirmişti ama test etmişler ve sorun çıkartmamış 500 Watt.

Not: İşlemcisi iyi mi sistemin? Mesela ilk attığınız sisteme bayılmıştım fakat maalesef ki 2 ay sonra o sistemin yerinde yeller eser. Onun işlemcisi de çok hızlıydı yanlış hatırlamıyorsam eğer... 3.6 ila 4.3 arasındaydı. İşlemci hızından anladığım ise bilgisayarın herhangi bir uygulamayı çok daha hızlı çalıştırması değil mi? Yani ne kadar yüksek ise o kadar iyi?

Sizin de ne düşündüğünüzü merak ediyorum sistem ve yorumum ile ilgili.

Hocam 2 ay sonra piyasa ne olur bilemeyiz düşebilir de artabilirde o yüzden kimse bir şey diyemez.
O attığınız monitör ise gayet güzel onda sorun yok onu şimdiden alabilirsiniz.
Ben bugün için konuşabilirim sadece 2 ay sonra alacak iseniz konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olurum.
Bir de 2 ay sonra o sistemin stokları kalır mı bilemedim ama sistem gerçekten güzel.

2 ay daha sabredip, dişimi sıkıp, bu sistemi almaya karar verdim... DONANIM ARSIVI-GT1 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL GTX 1660 SUPER OC 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - Gaming.Gen.TR

1 TB de Harddisk ekleteceğim. Montaj yapmıyorlarmış ama kendim yutuptan izleyerek takacağım artık. Monitör olarakta şu monitörü epey beğendim. Bunu almak istiyorum. https://www.hepsiburada.com/asus-vg...nc-full-hd-tn-oyuncu-monitoru-p-HBV00000N2QTO

Sizce kasa iyi mi? Yoksa daha iyisini bulabilir miyim o fiyata? Valorant, Fortnite, CS:GO, League of Legends gibi oyunları yüksek grafiklerde oynamak istiyorum. Hatta hikaye tabanlı oyunlar bile oynamak istiyorum... Last of US gibi, Uncharted gibi. Bu oyunları yüksek grafiklerde oynarken kasma yapmaz herhalde değil mi bu sistem? Güç kaynağı beni endişelendirmişti ama test etmişler ve sorun çıkartmamış 500 Watt.

Not: İşlemcisi iyi mi sistemin? Mesela ilk attığınız sisteme bayılmıştım fakat maalesef ki 2 ay sonra o sistemin yerinde yeller eser. Onun işlemcisi de çok hızlıydı yanlış hatırlamıyorsam eğer... 3.6 ila 4.3 arasındaydı. İşlemci hızından anladığım ise bilgisayarın herhangi bir uygulamayı çok daha hızlı çalıştırması değil mi? Yani ne kadar yüksek ise o kadar iyi?

Sizin de ne düşündüğünüzü merak ediyorum sistem ve yorumum ile ilgili.
bende 1.5 ay dişimi sıktım da-sistem5 aldım 10bine 7-8 saat sonra bu çıktı kala kaldım :D

Hocam 2 ay sonra piyasa ne olur bilemeyiz düşebilir de artabilirde o yüzden kimse bir şey diyemez.
O attığınız monitör ise gayet güzel onda sorun yok onu şimdiden alabilirsiniz.
Ben bugün için konuşabilirim sadece 2 ay sonra alacak iseniz konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olurum.
Bir de 2 ay sonra o sistemin stokları kalır mı bilemedim ama sistem gerçekten güzel.
@Birkusmisaliboslukta attığınız sistem fiyatına göre iyi, monitörler hakkında bilgili değilim belki daha iyileri vardır o fiyata. İki aya kadar çok şey değişir. İki ay sonra yeni konu açın, daha çok fikir alırsınız.

Tamamdır. Dediğiniz gibi yapacağım. İki ay sonra tekrar bir konu açar ve sizi etiketlerim. Neyse ki sistemin iyi olduğu konusunda hemfikirsiniz... Umarım iki ay sonra da hala stoklarda bulunur. Evet, Monitörü şimdiden de alabilirim. Epey beğendim ve siz de aynı şekilde düşündüğünüze göre tereddüt etmeme gerek yok.
bende 1.5 ay dişimi sıktım da-sistem5 aldım 10bine 7-8 saat sonra bu çıktı kala kaldım :D
İnanılmaz. Üzülsem mi gülsem mi bilemedim... Umarım bir gün Kara talihinizi yenersiniz. :D Ben böyle bir durum yaşamayacağım, tabiri caiz ise ben de Peygamber sabrı vardır.

Geri
Yukarı