i5 3470 sistem nasıldır?

BAR1SS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: RX 6700 XT
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X (İşlemci Çekirdek Sayısı: 6 Çekirdek)
İşlemci Hızı: 3.5 GHz (12 CPUs)
Anakart: A520M-A PRO
Ram: 16
Ssd: 480
Merhaba Technopat üyeleri sizlerden bir öneri bir fikir danışmanızı istiyorum elimde pek imkan yok bu uygun fiyata bulduğum bilgisayar var yorumlarda çoğu oyunu kaldırdığını güzel FPS verdiklerini söylüyorlar GT 730 olduğu için pek inanamadım. Sizlerinde fikirlerinizi duymak isterim. Sizce alınır mı? GTA 5, CS:GO vs. oyunlar oynamayı çok isterim kasacağından korkum var umarım yardımcı olursunuz ne mutlu bana :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat üyeleri sizlerden bir öneri bir fikir danışmanızı istiyorum elimde pek imkan yok bu uygun fiyata bulduğum bilgisayar var yorumlarda çoğu oyunu kaldırdığını güzel FPS verdiklerini söylüyorlar GT 730 olduğu için pek inanamadım. Sizlerinde fikirlerinizi duymak isterim. Sizce alınır mı? GTA 5, CS:GO vs. oyunlar oynamayı çok isterim kasacağından korkum var umarım yardımcı olursunuz ne mutlu bana :))

Çöp o paraya GT 1030 falan alırsın boş ver.

Elimde 2500 TL'ye i5 11400F ve ASUS H510M-K var bence daha iyi bir sistem kurabilirsiniz.
Reis max 3.500 pc arıyorum gözünü seveyim oyunları kaldırabilecek güzel pc bul bana

Reis Max 3.500 PC arıyorum gözünü seveyim oyunları kaldırabilecek güzel PC bul bana.

4000 TL'ye çıkılabilirse 8 GB RAM (yaklaşık 400 TL civarı idi yanlış hatırlamıyorsam) 400W PSU lar aşağı yukarı 300 TL civarına var. HDD alsan kısa süreli 250 300 de ona desek.

Kasa kafana göre takıl bence kasasız aşağı yukarı benim sattığımla birlikte 3500 TL civarı ediyor

Sahibinden üzerinden get açabilirim (ki açmayı düşünüyorum zaten)

Sen ne düşünüyorsun.

Fiyatı arttırıp bunu almanı tavsiye ederim veya kendin toplamayı biliyorsan kendin Ryzen 3 bir APU sistem toplayabilirsin.

Geri
Yukarı