i5-3470 sisteme GTX 1050 Ti alınır mı?

Bütçe
2000
Rog strix güzel fakat kasan büyük mü? Kasaya takarsın sığmaz. Bir de fiyatı çok uçuk 500daha eklesen 1070 alınıyor. İçi acilmamissa para varsa ve dediğim gibi kasan büyükse alınabilir.

Onun dışında xfx in içi açılmamış 1950 yaparım diyo adam soru cevapta gördüm. 1900 e falan da cekebilirsin. İçi de açılmamış güzele benziyor furmarki sor bı.

Rog strix güzel fakat kasan büyük mü? Kasaya takarsın sığmaz. Bir de fiyatı çok uçuk 500daha eklesen 1070 alınıyor. İçi acilmamissa para varsa ve dediğim gibi kasan büyükse alınabilir.

Onun dışında xfx in içi açılmamış 1950 yaparım diyo adam soru cevapta gördüm. 1900 e falan da cekebilirsin. İçi de açılmamış güzele benziyor furmarki sor bı.
tamamdır, kasamda 3 fanlıyı alabilecek kadar büyük değil fikrinizi sormuştum

@AYATES 2. attığınız biraz kötü, ilk baştakini öneririm.

@tahtakapı o karttaki bakır soğutma kısımları diğer kartlara göre biraz farklı, bu sebeple dedim. Tam performansta çalışmıyor üstelik.

Ha eğer bunlara da inanmıyorsanız ROG STRIX modeline göre kötü.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    659,9 KB · Görüntüleme: 6
@AYATES biraz var gibi, Valorant işlemci odaklı ancak yine de fark bu kadar olmamalı.

İşlemci değiştireyim desem anakartta değişmem gerekiyor fazla maliyetli olur mu?

Hangi işlemci alacağınıza göre değişir. Darboğaz yapmazmış bu arada, sizin kullanımlar niye onu anlayamadım ama. Belki ayarlardandır.

Geri
Yukarı