i5 3470 ve HD7570 Sisteme 1.400 TL Bütçe ile Upgrade

• Konuyu başlatan Garip
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah yapacağım. Gtx 760 Corsair 350D Corsair CX600M alıyorum. Elimde 100tl gibi bir para kalıyor bununlada işlemci soğutucusu almayı düşünüyorum i5 3470 işlemci sizce iyi midir ? 3.2 ghz di galiba. Stok soğutucusuyla olmuyor. Ve ya üzerine biraz daha koyup 400 tl civarına h100i alırım sıvı soğutma. Fakat çok düşük bi ihtimal olarak görüyorum onu. SSD alabilirim onun yerine bir de işlemci soğutucu önerisi alırsam sizden çok memnun olucam :) Akşam akşam kafanızı şişirdik ama.

Kasa azda olsa gösterişli olsun istiyorum. Masamın üzerine koyacağım ve R9 290 zaten 1400 tl kasa ve güç kaynağınıda değiştirmem gerekiyor :)

Kasa ya 350D yada 500R demiştim 500R stokları bitti 350D alıcam lütfen şu konuyu bir daha açmayın bu modelin altı artık masanın üstüne konmaya layık değil (tamamen kendi görüşüm). Güç kaynağı modüler olsun diye CX600M seçtim gerçi VS650'yle 30 TL gibi bi fark var onuda ödeyebilirim. Ekran kartında da NVIDIA'ya güveneceğim maalesef. Fakat Mantle isimli bi olay varmış onuda bi açıklarsanız AMD'ye yatay geçiş yaparız :p .

Sen olayı kafanda bitirmişsin zaten... Toplayacağın sistem gözüne güzel görünsün istiyorsun. İçi çok daha boş olacak ve kafanı duvara vuracağın vakit çok geç olmayacak...

Tamamda 200R nedir yahu dışardan bakınca kömür madeni gibi duruyor siyah bir kutu. Yere koyarım onu azcık da olsa gösteriş yapmak istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı