Çözüldü i5 3470 Warzone'da beklenen performansı vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

BTM2007

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB 1600 MHz CL11
SSD veya HDD modeli
120 GB SSD, 500 GB HDD 7200 RPM
Ekran kartı
RX 550 4 GB
Anakart
OEM
İşlemci
İ5 3470 4 çekirdek 3.60 GHz
Merhaba, işlemcim daha Warzone'nun menüsünde 100 kullanıyor. Bu videoda aynı işlemci bulunmakta. Ama onda böyle donmalar olmuyor. Sebebi nedir?

NOT : Diğer fortnite,PUBG gibi oyunlarda da bu sorun mevcut.

Çözüm
Hocam sorunuzu anlıyoruz oyunu oynamadım ama belli ki oyun optimizasyon sorunlu olabilir ilk attığınız videodaki kullanım değerlerine iyi bakın adamın sistemi hem ekran kartı hem işlemcisi %100 kullanımda bu normal bir şey değil zaten arkada çalışan Steam dahil tüm programları çökertir o değerler. i7 3770K OC ve RX 580 veya üstü bir sisteme upgrade edebilirsiniz param var derseniz daha iyi sistemler önerecek bir sürü insan var burada. Size oyun ayarlarınızı kontrol etmekten başka bir şey diyemiyoruz maalesef.
Hocam ben yazmadım ama sorunu çözdüm. BIOS'tan CPU performanstan speedstep kapattım. İşlemci daha da hızlandı.
@kralgokguk ki zaten sizin dediğiniz olsa videodakinde de donma olur.

İşlemcin ve ekran kartın o oyunun altından kalkacak parçalar değiller, ben RX580 8 GB ve 1600 AF ikilisi ile adamakıllı deneyim yaşayamadım o oyunda
Hocam verdiğim linkteki videoyu izleyin. Bendeki aynı sistem hiç takılma olmadan oynanıyor bende öyle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı