i5 3470'den i7 3770'e geçmeye değer mi?

Evet 20-25 bin için kredi çeksin. Hangi kafa bu nerenin kafası? Ben de istiyorum.

Anakart düzgün kullanılırsa durduk yere neden bozulsun. Sence durudk yere bozulan ürünleri olan bir firma olsaysı Intel bu derece kaliteli kartlarla veya ürünlerle kullanılır mıydı?

Intel'ciyim. Bezdim kanka anla artık Intel harika ama başka soğutucuyla düşün sırt termal bakım için bilgisayarcıya elimde kasa taşıyorum.

900 ona vereceğine elindeki anakart, işelmci ve RAM üçlüsünü satıp A320, DDR4 8 GB RAM ve R3 1200 (2. el) almak çok daha mantıklı olur.

Al zeka akıyor senden alnından öptüm say kanki.

O dediğiniz parçaların o fiyata nerede buluyorsunuz hangi yüzyılda kaldınız? Ayrıca ekran kartını caminin hocası mı getirecek?

İyice sıvadınız.

Ekran kartı değil işlemci anakart RAM yenilenecek ekran kartı nereden çıktı kasa mı topluyoruz?

O dediğiniz parçaların o fiyata nerede buluyorsunuz hangi yüzyılda kaldınız? Ayrıca ekran kartını caminin hocası mı getirecek?

İyice sıvadınız.

Gözünü aç iyi oku. Ekran kartı varsa adminin gerek yok.

Ekran kartı değil işlemci anakart RAM yenilenecek ekran kartı nereden çıktı kasa mı topluyoruz?

Gözünü aç iyi oku. Ekran kartı varsa adminin gerek yok.
Sizin mantığınıza gore o fiyatlar yeni bir sistemin fiyatları yeni bir sistem için arkadaşın ekran kartı hafif kalmıyacak mı?

Sizin mantığınıza gore o fiyatlar yeni bir sistemin fiyatları yeni bir sistem için arkadaşın ekran kartı hafif kalmayacak mı?

1050 var bende Ryzen 3 4100 alsın diyorum sonra isterse yükseltsin arkadaşta 1050 Ti'a kadar rahatlıkla darboğazsız kullanır mesela kendimden örnek verdim.

Sizin mantığınıza gore o fiyatlar yeni bir sistemin fiyatları yeni bir sistem için arkadaşın ekran kartı hafif kalmayacak mı?

Ayrıca kredi çekmeyi bu kadar kolay bir şekilde söyleyebiliyor, kolay bir şekilde alınabilir sanıyorsanız sizin çekmenizi öneririm. Sisteminiz biraz eski kalmış sanki.

1050 var bende Ryzen 3 4100 alsın diyorum sonra isterse yükseltsin arkadaşta 1050 Ti'a kadar rahatlıkla darboğazsız kullanır mesela kendimden örnek verdim.
Burada konu maalesef siz değilsiniz. Ve 'alsın o zaman' diyerek kolaylama yapamayız.

Ayr.

Ayrıca kredi çekmeyi bu kadar kolay bir şekilde söyleyebiliyor, kolay bir şekilde alınabilir sanıyorsanız sizin çekmenizi öneririm. Sisteminiz biraz eski kalmış sanki.

Hocam yeter konuştukça batıyorsunuz öneri diyorum ister altın bozdurur ister kredi çeker ister babasından ister öneri bunlar öneri.

Burada konu maalesef siz değilsiniz. Ve 'alsın o zaman' diyerek kolaylama yapamayız.

Ben 15 yaşındayım.

İşlemciden de memnunum. Eğer yükselecekse diye öneri veriyorum ben yükseltmeyeceğim ama arkadaş boşa eski nesile para vermesin diye uğraşıyorum.

Hocam yeter konuştukça batıyorsunuz öneri diyorum ister altın bozdurur ister kredi çeker ister babasından ister öneri bunlar öneri.

Ben 15 yaşındayım.
Bende diyorumki güzel kardeşim benim. "Yapsın o zaman", " istesin", "alsın" diyerek arkadaşın hayatını bilmeden yorum yapmış oluyorsunuz. Arkadaşın elinde belli bir miktar var sen diyorsun kredi çek? Mantıklı öneriler sunmaya çalışalım lütfen.

Ben 15 yaşındayım.

İşlemciden de memnunum. Eğer yükselecekse diye öneri veriyorum ben yükseltmeyeceğim ama arkadaş boşa eski nesile para vermesin diye uğraşıyorum.
Siz neden para verdiniz ya hocam? :D

Bende diyorum ki güzel kardeşim benim. "Yapsın o zaman", " istesin", "alsın" diyerek arkadaşın hayatını bilmeden yorum yapmış oluyorsunuz. Arkadaşın elinde belli bir miktar var sen diyorsun kredi çek? Mantıklı öneriler sunmaya çalışalım lütfen.

Tamam 10 senelik işlemciye para versin 2 sene sonra da anakart veya RAM arıza yapsın komple kurtulalım boşa para verelim 10 senelik anakartı hangi dağda bulacak.

Geri
Yukarı