i5-3570 GTX 1050 Ti sistemde takılmalar oluyor

Jehpar

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar, benim sıkıntım ben mayıs ayında yeni bir PC aldım. Hazır sistemli GTX 1050 Ti var icinde ilk baslarda sıkıntı yoktu oyun falan oynarken güzel oynatıyordu sonra ben buna harici hard disk aldım. Hafızam kalmamıstı oyunları oraya attım, halen bir sıkıntı yoktu güzel rahat sekilde oynama devem ediyordum fakat temmuz ayına girince nedense FPS düşmesi yemeye başladım. Nedenini bilmiyorum tahminim hava sıcak oldugu için mi drop yiyorum emin degilim. PC'yi actıgımda oyuna girince kasaya dokununca hemen ısınıyor. Sorunum budur, yardım ederseniz memnun olurum. Simdiden teşekkür ederim.
Bu arada sistem özellikleri.
GTX 1050 Ti.
i5 3570.
Afox B75 anakart.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı bir programla oyun esnasında kullanım ve ısı değerlerinizi buraya eklerseniz daha kolay yardımcı olunur.

Vİdeoda 2:08 ve 2:53 e bakarsanız sıkıntıyı görebilirsiniz sorunum bu gpu kullanımı oyundayken 0 a düsüyor ve oyun 4 5 saniye takılı kalıyor ve fps 0 düsüyor bir kaç saniyeline sonra geri eski haline geri dönüyor döngü gibi ve sadece bu oyunda oluyor önceden tüm oyunlarda oluyordu pc yi acmıstım oyuna girdim 10 dk oynadım battlefield da 80 90 la gezerken birden 25 30 a düstü 1 dk falan öyle gezdi sonra geri cıktı onuda söyle cözdüm bdprochot ı disabled yaptım öyle yapınca 1 ay falan kulladım sorun çıkmadı işte ama işte valoda böyle bi sorun var cözemedim gitti yardım ederseniz sevirim

Video yükleyemedim fakat 0 a düstügüne dair foto

Vİdeoda 2:08 ve 2:53 e bakarsanız sıkıntıyı görebilirsiniz sorunum bu gpu kullanımı oyundayken 0 a düsüyor ve oyun 4 5 saniye takılı kalıyor ve fps 0 düsüyor bir kaç saniyeline sonra geri eski haline geri dönüyor döngü gibi ve sadece bu oyunda oluyor önceden tüm oyunlarda oluyordu pc yi acmıstım oyuna girdim 10 dk oynadım battlefield da 80 90 la gezerken birden 25 30 a düstü 1 dk falan öyle gezdi sonra geri cıktı onuda söyle cözdüm bdprochot ı disabled yaptım öyle yapınca 1 ay falan kulladım sorun çıkmadı işte ama işte valoda böyle bi sorun var cözemedim gitti yardım ederseniz sevirim

Video yükleyemedim fakat 0 a düstügüne dair foto

.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı