i5 3570 için 800 TL ekran kartı önerisi

rudyfernandez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. i5-3570 işlemcim var. 2. el ekran kartı alacağım ama pek bilgim yok. Witcher 3, GTA 5 FIFA 21 NBA 2K21 tarzı oyunları oynayabileceğim bir ekran kartı istiyorum. Bütçem en fazla 800 TL. Ne önerirsiniz?

Kuzenim aynı işlemciyi Gtx 750 ti ile kullanıyor sıkıntısız. Teknik detaylardan pek anlamadığım için düz mantıkla hareket ediyorum.

O fiyata RX 570 bulursan bana da haber ver, zor bulursun çünkü. 1100 TL isteyeni gördük burada, zamanında 800 TL'ye aldığı karta. Hak ediyor mu? Tartışılır.
RX 570 ya da 470 bulabilirsin o fiyata ama darboğaz yer misin bilemem.
Benim önerim aynı şekilde olacak ama o fiyatta RX 570 yok. 1-2 test videosu izledim, drop yediğini görmedim. Sen de detaylıca araştırarak son kararı verebilirsin.

RX570 bulabilirsin o fiyata, darboğaz olmaz.
Arkadaşlar ben çok uzun süredir RX 570 kart baktım. Evet 800 TL'ye fiyat çıkıyor. Ama kart ya miningte kullanılmış oluyor ya da garanti, kutu, fatura gibi şeyleri olmuyor. Şu zamanda da kur çok yükseldi fiyatları daha yukarı çekmek isteyenler olacaktır.

RX 570 ya da 470 bulabilirsin o fiyata ama darboğaz yer misin bilemem.

RX 470 alın darboğaz olsa da fazla olmaz ondan fazlasını da alma

Arkadaşlar ben çok uzun süredir RX 570 kart baktım. Evet 800 TL'ye fiyat çıkıyor. Ama kart ya miningte kullanılmış oluyor ya da garanti, kutu, fatura gibi şeyleri olmuyor. Şu zamanda da kur çok yükseldi fiyatları daha yukarı çekmek isteyenler olacaktır.
Ben zaten idarelik alacağım. Dediğim oyunları oynatsın 1 veya 2 sene yeterli. Bu yüzden mining yapılmış olması çok sorun teşkil eder mi? Kuzenim aynı işlemciyi gtx 750 ti ile kullanıyor hicbir sıkıntı yaşamadı. 750 ti önerir misiniz?

Geri
Yukarı